تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

پیگیری رعایت دستورالعمل های ستاد کرونا در دفاتر پستی و مخابراتی

  • 11 آبان 1399 - 16:12

وزیر ارتباطات بر لزوم پیگیری رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا در دفاتر خدماتی پستی، ارتباطی و مخابراتی توسط مراکز بازرسی سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در حکمی، حمیدرضا رضوانی را به سمت رئیس جدید مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات منصوب کرد.

وی در مراسم آنلاین معارفه رییس مرکز بازرسی، نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، بازرسی و نظارت مدیریتی را چشم هر سازمان دانست و گفت: مرکز بازرسی، رعایت پروتکل های بهداشتی در مجموعه وزارت ارتباطات را به صورت جدی پیگیری کند.

وزیر ارتباطات با اشاره به اهمیت بازرسی در فرآیند های اجرایی گفت: در یک سیستم، بازرسی به عنوان یک بازخورد منفی عمل کرده و با گزارش مشکلات و نارسایی ها به رشد و ارتقای سیستم کمک می کند.

وی ارائه گزارش های صادقانه را یکی از وظایف بازرسی ها دانست و افزود: بازرسی نباید نگران ناراحتی مدیران از گزارش های منفی آنان باشد و در غیر این صورت تصمیمات مدیریتی درستی گرفته نمی شود و سیستم دچار ناپایداری می شود.

آذری جهرمی با اشاره به مدیریت سه و نیم ساله داوود سبوحی رئیس سابق مرکز بازرسی وزارت ارتباطات گفت: مولفه های مدیریتی و نوع تعامل و ارائه اطلاعات وی باعث پیشرفت سازمانی شد.

وزیر ارتباطات گفت: ارتباط گیری با سازمان ها و شرکت های تابعه، سیاست گذاری و پیگیری شکایت های مردمی از اولویت های بازرسی است که باید توسط رئیس جدید این مرکز پیگیری شود. وزارت ارتباطات یک مجموعه خدمت رسان است و تمام این اقدامات برای خدمت رسانی بهتر به مردم انجام می دهد.

آذری جهرمی ارزیابی دستگاه ها بدون نگاه تبعیض آمیز را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: در این ارزیابی ها اگر نیرویی کارکرد مثبت دارد باید تشویق شود و اگر دچار ضعف است باید کمک کنیم و اگر اشکالاتی ایجاد کرده باید برخورد شود.

وی درباره رعایت دستورالعمل های مبارزه با کرونا خطاب به رئیس جدید مرکز بازرسی وزارت ارتباطات تاکید کرد: مرکز بازرسی با همکاری مراکز بازرسی سازمان ها و شرکت های تابعه این وزارتخانه، باید به دقت رعایت دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا را در شرکت ها، سازمان ها، دفاتر خدماتی مانند خدمات پستی، ارتباطی و مخابراتی پیگیری کند. در صورت عدم رعایت این پروتکل ها با مدیران و کارمندان خاطی برخورد شود.

وزیر ارتباطات با اشاره به گزارش هایی که از عدم رعایت این پروتکل ها در برخی از دفاتر مشترکان مخابرات ارسال شده، تصریح کرد: مجموعه ارتباطات در این ایام بار بسیاری از خدمات را به دوش می کشد و اگر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی باعث قرنطینه نیروها و از دست رفتن آنها شود در ارائه خدمت به کشور دچار مشکل می شویم.

در این راستا با حکم سیدتحسین عادلی نماینده وزیر ارتباطات و دبیر هیات مرکزی هسته گزینش این وزارتخانه، داوود سبوحی به عنوان مدیر و عضو هسته مرکزی گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها