شهرستان ها

پیگیری مشکلات مردم شیراز با حضور نماینده مجلس و مدیران اجرایی

شیراز-نماینده شیراز و زرقان در مجلس و هفت مدیر دستگاه اجرایی شهرستان شیراز، با حضور در محله ده پیاله واقع در جنوب شهر شیراز، مشکلات مردم این منطقه را در دیدار رودرو پیگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این دیدار که در مسجد صاحب الزمان بلوار ابوذر غفاری (محله ده پیاله) شیراز برگزار شد، مدیر کل اتباع خارجی استان، مدیر آبفای شیراز، شهردار منطقه ۲، رئیس اداره تربیت بدنی شیراز، جانشین فرمانده انتظامی شیراز، نمایندگان ادارات اوقاف و برق شیراز حضور داشتند و هر کدام جداگانه مسائل و مشکلات مردم را رودررو پیگیری کردند.

ابراهیم عزیزی در حاشیه این نشست میدانی با تاکید بر ارتباط مستمر مردم و مسئولان گفت: فلسفه این دیدارها از بین بردن فاصله‌ها بین مدیران و مردم است و اینکه مردم حس کنند که مسؤولان پیگیر مشکلات آنها هستند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی مسجد را کانون ارتباطات صمیمانه و مکانی برای همدلی‌ها عنوان و خاطرنشان کرد: حضور مسؤولان در مساجد و ارتباط رودررو با مردم آن هم در یک مکان معنوی همچون مساجد، همدلی‌ها را به دور از تشریفات اداری، بیشتر خواهد کرد و الگویی برای تشریک مساعی‌ها در ابعاد گوناگون خواهد بود.

نایب رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان نیز گفت: بنای ما این است که با حضور مدیران مربوطه در محلات حاضر شویم و در همان مکان، مردم مشکلات خود را رودررو با مدیران بیان کنند تا همان جا مسائل رفع و رجوع شود.

در این نشست صمیمانه، مدیران دستگاه‌های اجرایی به تفکیک با ارباب رجوعان خود دیدار کرده و مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار دادند.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا