تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

چرا هالند به بایرن نرفت و از دورتموند سردرآورد؟

  • 14 آبان 1399 - 16:29


مطابق اعلام یکی از رسانه های آلمان، بایرن مونیخ هم یکی از مشتریان ارلینگ هالند در گذشته بوده است.


به گزارش خبرگزاری فارس، در ماه های اخیر با توجه درخشش ارلینگ هالند در خط حمله بورسیادورتموند خبرهای زیادی در مورد این فوتبالیست 20 ساله نروژی منتشرشده است.

براساس این همین خبرها و گزارش ها، فوتبال دوستان دیگر می دانند زمانی که وی تا زمستان گذشته بازیکن تیم اتریشی ردبول زالتسبورگ بود، تیم های رئال مادرید، منچستریونایتد، چلسی و حتی بارسلونا نیز به همکاری با وی فکر می کردند.

حتی در هفته های اخیر این نکته فاش شد که یوونتوس از ایتالیا بدش نمی آید با گلزن توانمند این روزهای دورتموند همکاری کند اما امروز اشپورت بیلد، هفته نامه معتبر ورزشی ژرمن ها گزارش منتشر کرد که در مورد گذشته ای نه چندان دور بود.

گزارشگر این نشریه نقل کرد حتی نام هالند در فهرست خرید بایرن مونیخ تا قبل از انتقال به بورسیادورتموند قرار داشت.

این نشریه عنوان کرد در دسامبر 2017 که آن زمان هالند 17 ساله بود و برای تیم مولده کشورش بازی می کرد، بایرن نخستین تماس ها را با این پدیده برقرار کرد.

در آن موقع از طرف تیم نروژی به اطلاع بایرن رسانده شد برای انتقال هالند رقمی بین 2.8 تا 3.5 میلیون حق ترانسفر خواسته می شود.

این رقم البته از سوی سران تیم آلمانی بسیار سنگین تلقی شد.  به خصوص که آنها مجبور می شدند به هالند ماهیانه 12 تا 15 هزار یورو نیز دستمزد بدهند.

به همین خاطر بایرن در پروژه جذب هالند پیشرفت نکرد و 2 سال بعد از آن رقیبش توانست او را به خدمت گیرد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها