ورزش

چلسی پیشتاز جذب نیمار از پاری‌سن‌ژرمن

باشگاه چلسی در وضعیت بهتری نسبت به سایر رقبا برای جذب ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه پاری‌سن‌ژرمن خود را آماده فروش نیمار ستاره برزیلی‌اش می‌کند، این در حالی است که هنوز سه فصل دیگر تحت‌قرارداد این باشگاه فرانسوی است. این مهاجم برزیلی فصلی چندان خوبی را با PSG سپری نکرد و سرد شدن رابطه او با کیلیان امباپه مزید بر علت شده تا مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به فکر فروش او بیفتند. گفته می‌شود یکی از شروط امباپه برای تمدید قرارداد با این باشگاه فرانسوی، فروش نیمار بوده است.

چند روز پیش خبری توسط رسانه‌های ایتالیایی منتشر شد؛ مبنی بر اینکه لوئیس کامپوس مدیر فنی جدید تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن اخیراً ملاقاتی با ماسیمیلیانو آلگری داشته و به سرمربی ایتالیایی یوونتوس پیشنهاد انتقال قرضی نیمار به جمع راه‌راه‌پوشان تورین را داده است.

نشریه «دیلی‌استار» انگلیس اما حالا خبر می‌دهد که باشگاه چلسی هم که به دنبال یافتن جانشینی برای روملو لوکاکو که در آستانه بازگشت به اینتر به صورت قرضی است، نظرش معطوف به جذب نیمار شده و در راه جذب این مهاجم برزیلی در وضعیت بهتری نسبت به سایر رقبا قرار دارد.

براساس این گزارش؛ باشگاه‌های منچستریونایتد، بارسلونا و رئال مادرید هم نسبت به خدمت گرفتن نیمار علاقه‌مند هستند اما چلسی در وضعیت بهتری قرار دارد.

نیمار 30 ساله تابستان 2017 در انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا جدا و به پای‌سن‌ژرمن پیوست و تاکنون در 144 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و آمار 105 گل‌زده و 76 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

انتهای پیام/

منبع خبرگزاری تسنیم

دکمه بازگشت به بالا