شهرستان ها

کابوس تلخ سارقین در دشتی/ پلیس همیشه بیدار است

دشتی – مجموعه نیروی انتظامی شهرستان دشتی با تلاش شبانه روزی همه نقشه‌های سارقین را نقش بر آب کردند و خواب آنها را به کابوس تلخی تبدیل کردند.

خبرگزاری مهر، گروه استان‌ها، قاسم بازیاری: امروز امنیت مهمترین رکن توسعه و پیشرفت هر جامعه است به طوری که اگر در کشوری، استانی و شهرستانی امنیت نباشد هیچ گونه سرمایه گذاری، اشتغال و توسعه شاهد نخواهیم بود.

شهرستان دشتی به عنوان یکی از شهرستان‌های اقتصادی استان به حمدالله از امنیت بالایی برخوردار است و مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی با تلاش شبانه روزی نقش مهمی در این زمینه ایفا کرده‌اند.

با توجه به اینکه دشتی دومین شهرستان به لحاظ وسعت است ولی مجموعه نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی تمامی نقاط شهرستان را پوشش می‌دهند تا مردم با خیال راحت به خواب بروند.

بدرستی خواب برای پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی که باید به صورت ۲۴ ساعت در حال گشت زنی باشند حرام شده است.

مردم نجیب و قدرشناس این دیار همواره قدردان زحمت‌های مجموعه ناجا هستند.

مردم قدردان پلیس

یکی از شهروندان شهر خورموج در گفتگو با خبرنگار مهر با تقدیر از تلاش‌های شبانه روزی مجموعه انتظامی گفت: انصافاً این نیروهای خدوم همیشه در صحنه و همواره در کنار مردم هستند.

محمد افزود: این عزیزان به صورت شبانه روزی از خانه و کاشانه ما در کنار حجم بالای مأموریت‌های خودشان محافظت می‌کنند.

دیگر شهروند خورموجی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: وظیفه همه ما قدردانی از مجموعه نیروی انتظامی است مجموعه‌ای که در همه جا حضور فعال دارند.

وی افزود: به حمدالله امروز نیروی انتظامی ما به عنوان نیروی قدرت مند در مواجه با اشرار و سارقین است.

تعامل خوب پلیس دشتی

رئیس شورای هیأت‌های مذهبی شهرستان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در حاضر تعامل و همدلی خوبی بین هیأت‌های مذهبی شهرستان و مجموعه نیروی انتظامی وجود دارد به طوری که در همه مراسم مذهبی حضور چشمگیری دارند.

رضا مقام نیا افزود: به نوبه خودم از ایثار، فداکاری و جانفشانی عزیزان نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می‌کنم.

کشف عمده سرقت‌ها

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز نگاه مردم به نظم و امنیت حاکم در کشور است و این امر زمینه همه فعالیت‌های مهم کشور را فراهم می‌کند و به جرأت می‌توان گفت نقش نیروی انتظامی در تولید و تثبیت امنیت بی بدلیل است.

سرهنگ جهانبخش صیادی افزود: نیروی انتظامی هیچ گاه خود را جدا از مردم ندیده و همواره در کنار آنها و با همیاری شهروندان در راستای تحقق امنیت پایدار جامعه گام بر می‌دارد.

وی بیان کرد: در این مدت در زمینه کشف سرقت‌ها و مبارزه با قاچاق و مواد مخدر گام‌های بلندی برداشته شده است.

کارنامه قابل قبول پلیس

فرماندار دشتی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: امروز نیروی انتظامی شهرستان اشرافیت خوبی به نقاط مختلف شهرستان دارد.

عبدالله نادری افزود: کارنامه نیروی انتظامی شهرستان در حوزه سرقت قابل قبول است و در حوزه کشفیات مواد مخدر نیز کارهای خوبی انجام داده است.

وی ادامه داد: یکی از مهمترین ویژگی‌های نیروی انتظامی شهرستان دارا بودن نیروهای سالم و کارآمد است که به مسائل مختلف امنیتی و انتظامی اشرافیت دارند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا