ورزش

کار انتقال مهاجم لیورپول به میلان تمام شد

ادعای فابریتزیو رومانو

دیووک اوریگی در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از لیورپول جدا شده و راهی میلان خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، دیویک اوریگی در سال‌های اخیر معمولا جای ثابتی در اندیشه‌های یورگن کلوپ نداشته و اغلب مسابقات لیورپول را از روی نیمکت تماشا کرده است. اما علی‌رغم این شرایط نیز گل‌هایی حساس و خاطره انگیز از جمله برابر بارسلونا و تاتنهام در لیگ قهرمانان سال 2019 یا اورتون دو سال قبل از دیویک اوریگی در ذهن هواداران لیورپول باقی مانده است. اما به نظر دوران حضور دیویک اوریگی در این تیم تمام شده و او ‌در فصل تابستان از لیورپول جدا می‌شود.

بی تردید بهترین و خاطره انگیزترین بازی اوریگی با پیراهن لیورپول به سال 2019 و بازی برگشت قرمزها برابر بارسا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان بر می‌گردد. بازی رفت را بارسا با درخشش مسی 3-0 برده بود و در بازی برگشت لیورپول از ستار‌های خود چون محمد صلاح و سادیو مانه محروم بود. در نتیجه فرصت به اوریگی رسید تا از ابتدا به میدان برود و در کامبک استثنایی لیورپول توانست دو گل از 4 گل تیمش را به ثمر برساند. او دقیقه 7 دروازه بارسا را باز کرد و گل چهارم را نیز روی پاس آرنولد به ثمر رساند. در فینال لیگ قهرمانان نیز او گل دوم لیورپول را در دقیقه 87 به تاتنهام زد.

 

میلان ممکن است امشب قهرمانی خود در سری آ را قطعی کند و یک خبر خوش دیگر را نیز به هوادرانش بدهد. طبق ادعای فابریتزیو رومانو، کار انتقال اوریگی به میلان را باید تمام شده دانست و دو طرف بر سر قراردادی سه ساله با دستمزد 3.5 میلیون یورو به توافق رسیده اند. قرارداد ستاره بلژیکی در پایان فصل تمام خواهد شد و او که در وبسایت ترانسفرمارکت 12 میلیون یورو ارزش گذاری شده، از فصل بعد برای میلان به میدان خواهد رفت و فرصت این را پیدا می کند تا به عنوان بازیکن ثابت برای این تیم خوش بدرخشد. فرصتی که در لیورپول هرگز پیدا نکرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا