تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

کازانف؛ آوردگاه دوباره برای المپیکی شدن دوومیدانی‌کاران/ سهمیه‌های پر حرف و حدیث باز هم به ایران می‌رسد؟

  • 27 خرداد 1400 - 10:07

چهار ملی‌پوش دوومیدانی برای کسب سهمیه المپیک در رقابت‌های جام کازانف شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فدراسیون دوومیدانی اعلام کرد که اعضای تیم ملی کشورمان به منظور شرکت در رقابت‌های جام کازانف قزاقستان راهی این کشور شدند.

تیم کشورمان با ترکیب سجاد هاشمی رکورد‌دار ملی ماده ۴۰۰ متر،شاهین مهردلان رکورد‌دار ملی ماده پرتاب وزنه، مهدی پیرجهان رکورد‌دار ملی ماده ۴۰۰ متر مانع و حمیدرضا کیا رکود‌دار ملی ماده پرش سه گام به منظور کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک توکیو در رقابت‌های جام کازانف شرکت خواهد کرد.

به گزارش تسنیم؛ جام کازانف از تورنمنت‌های پر حرف و حدیث در مسیر کسب سهمیه المپیک به حساب می‌آید. همواره در آستانه المپیک، تعدادی از دوومیدانی‌کاران در این تورنمنت شرکت می‌کنند و موفق به کسب سهمیه نیز می‌شوند اما چند هفته بعد در المپیک رکوردی ضعیف به ثبت می‌رسانند تا مشخص شود که رکورد ثبت شده از آنها برای کسب سهمیه المپیک با ابهام زیادی همراه بوده است.

افراد زیادی در خانواده دوومیدانی به این نکته اذعان کرده‌اند و بر انجام اقدامات خارج از عرف برای کسب سهمیه المپیک صحه گذاشته‌اند اما باز هم شاهد آن هستیم که فدراسیون دوومیدانی این تورنمنت را برای کسب سهمیه المپیک انتخاب می‌کند.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها