تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

کاشان رکورد زد/فوت ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته

  • 15 آبان 1399 - 13:14

کاشان – رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از رکوردی جدید از تعداد متوفیان مبتلا کرونا در طول ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در کاشان فوت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر سیدعلیرضا مروجی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به بستری ۷۱ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: از این تعداد ۵۹ بیمار در بیمارستان‌های کاشان و ۱۲ بیمار در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۰ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، ابراز داشت: ۵۷ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان، ۱۳ نفر اهل آران و بیدگل و یک نفر اهل بادرود بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه هم اکنون ۴۴۵ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۸۹ مورد از این تعداد در بیمارستان‌های کاشان و ۵۶ نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

وی از بستری ۷۲ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های منطقه کاشان خبر داد و بیان داشت: ۶۶ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های کاشان و ۶ نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی با بیان اینکه متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۱ بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند، افزود: از این تعداد سه نفر زن ۵۲، ۵۴ و ۸۲ ساله و هشت نفر مرد ۴۱، ۴۸، ۵۴، ۵۸، ۶۴، ۶۷، ۷۹ و ۸۰ ساله بوده‌اند.

وی با اشاره به ابتلای ۲۶۳ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این ویروس در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به شش هزار و ۸۳۰ مورد افزایش یافت.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها