تاریخ : دوشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۰ 12 ذو القعدة 1442 Monday, 21 June , 2021

کاهش تردد در ورودی و خروجی شهر ایلام

  • 14 آبان 1399 - 20:38

ایلام-استاندار ایلام از کاهش تردد در ورودی و خروجی شهر ایلام در پی اعمال محدودیت های کرونایی در استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز چهارشنبه در حاشیه بازدید سرزده از مبادی وردی و آرامستان‌های شهر ایلام ضمن تشکر از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل‌ها اظهار کرد: امروز در بازدید سرزده ای که از مبادی ورودی و آرامستان‌های ایلام داشتیم، هم ورود و خروج به شهر کاهش یافته بود و هم آرامستان‌ها نسبت به گذشته خلوت تر شده بود.

وی گفت: باید از همکاری خوب مردم در رعایت دستورالعمل‌های ستاد کرونا تشکر و قدردانی داشته باشیم.

سلیمانی دشتکی بیان کرد: همچنین از مجموعه عوامل پلیس و نیروی انتظامی در کنترل مبادی ورودی و عملکرد خوب شهرداری در بستن آرامستان‌ها تشکر می‌کنیم.

استاندار ایلام در ادامه بر تداوم و رعایت بیشتر دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در استان تاکید کرد و گفت: امروز ایلام در وضعیت بحرانی کرونا قرار دارد و این شرایط تنها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی توسط مردم و همراهی خوب آنها با ستاد کرونا امکان پذیر است.

وی در ادامه گردهمایی‌ها، حضور در مراسمات شادی و عزا را از مهم‌ترین عوامل تشدید کرونا در استان عنوان کرد و افزود: به همین منظور این مراسمات را ممنوع اعلام کرده‌ایم.

وی عنوان کرد: خوشبختانه در بازدید امروز نیز شاهد رعایت نسبی این دستورالعمل بودیم اما کافی نیست، برای حفظ سلامت مردم نیازمند همکاری کامل مردم برای عدم حضور در گردهمایی‌ها، مراسمات شادی و عزا تا مهار این بیماری خطرناک هستیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها