تاریخ : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 1 شوال 1442 Wednesday, 12 May , 2021

کاهش تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در قزوین

  • 15 آبان 1399 - 19:47

قزوین – جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا در استان قزوین گفت: تعداد فوتی‌های مبتلا به کرونا در قزوین در طی ۲۴ ساعت گذشته با کاهش ملموسی همراه بوده است.

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در قزوین اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته شاهد کاهش محسوس آمار مبتلایان وفوتی‌های کرونا در استان قزوین بوده‌ایم که بدون شک با کمک و رعایت مردم محقق شده است.

وی افزود: در این ۲۴ ساعت گذشته ۶۳ نفر از شهروندان قزوینی بر اثر ابتلاء به این ویروس بستری شده‌اند که با این آمار تعداد افراد بستری شده در استان قزوین به ۵۲۸ بیمار رسیده است.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع کرونا در استان قزوین ادامه داد: متأسفانه هم اکنون ۴۷ نفر با شرایط وخیم در بیمارستان بستری هستند.

حبیبی ادامه داد: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ نفر از بیمارستان بهبود و مرخص شده‌اند.

وی تصریح کرد: متأسفانه در این مدت ۲ نفر دیگر از شهروندان بر اثر ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند و بدین صورت از ابتدای شیوع این ویروس تا به امروز متأسفانه ۸۶۲ نفر از شهروندان را از دست داده‌ایم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین در پایان یادآور شد: برای پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری محدودیت‌های جدی تری را از روز شنبه به مدت ۴۸ ساعت در استان قزوین اعمال خواهیم کرد که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها