ورزش

کاپیتان رئال مادرید راهی میلان خواهد شد؟

آغاز مذاکرات با مارسلو؛

ممکن است فصل بعد شاهد حضور مارسلو، مدافع برزیلی و باتجربه در ترکیب میلان باشیم.

به گزارش “ورزش سه”، قرارداد مارسلو، مدافع 34 ساله و برزیلی با باشگاه رئال مادرید به اتمام رسید و او به عنوان پرافتخارترین بازیکن تاریخ این تیم، به دنبال یافتن مقصدی جدید است. نشریه آ.اس مدعی شد مدیران باشگاه میلان اخیرا پیشنهاد انتقال به سن سیرو را به مارسلو ارائه کرده و در مورد جذب کاپیتان سابق رئال مادرید به عنوان بازیکن آزاد جدی هستند. البته به نظر می رسد مارسلو هنوز متقاعد نشده و در مورد دستمزد سالانه با روسونری به توافق نرسیده است. 

میلان به مارسلو سه میلیون یورو دستمزد پیشنهاد داده، اما مارسلو سالیانه شش میلیون یورو در رئال درآمد داشت و باید دید آیا حاضر به نصف کردن دستمزد خود برای فصل آینده است یا خیر. میلان در حال حاضر تئو هرناندز، مدافع سابق رئال مادرید را به عنوان گزینه اصلی در پست دفاع چپ در اختیار دارد و قصد دارد با مارسلو به عنوان گزینه ذخیره به توافق برسد. این بازیکن تجربه زیادی در لیگ قهرمانان اروپا داشته و با کیفیت فنی خود همچنان در حملات حضور خطرناکی دارد

همچنین نام مارسلو و دنی آلوس در لیست خرید وایادولید با مالکیت رونالدو نازاریو نیز قرار گرفته اند. رونالدو امیدوار است بتواند این دو ستاره برزیلی را راضی به انتقال به وایادولید کند و مارسلو و دنی آلوز یا تجربه و کیفیت شان کاری کنند وایادولید در مسیر پیشرفت قرار بگیرند. بدین ترتیب به نظر می رسد مارسلو به زودی به یکی از پیشنهادات خود پاسخ مثبت داده و تیم بعدی خود را انتخاب خواهد کرد.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا