تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

کتاب «افول و زوال ایالات متحده آمریکا؛ دیدگاه‌ها و راهبردها» رونمایی شد

  • 14 آبان 1399 - 17:55


رونمایی اولیّه از کتاب «افول و زوال ایالات متّحده آمریکا؛ دیدگاه‌ها و راهبردها»، به کوشش محمد هادی همایون، احمد توانایی و محمد حسین شعاعی، از سوی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.


به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، رونمایی اولیّه از کتاب «افول و زوال ایالات متّحده آمریکا؛ دیدگاه‌ها و راهبردها»، به کوشش محمد هادی همایون، احمد توانایی و محمد حسین شعاعی، از سوی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار شد.

این کتاب محصول فراخوان علمی با عنوان «حباب رنگین» است که چندی پیش در دانشگاه امام صادق علیه السّلام رونمایی شد و هدف راهبردی آن، پرداختن به موضوع افول و زوال ایالات متّحده آمریکا، از منظر اجتماعی، اقتصادی، مدیریتی، حقوقی، سیاسی و … بوده است.

در این کتاب، آثار جمعی از استادان و دانشجویان دانشگاه امام صادق علیه‌السّلام و دیگر دانشگاه‌های کشور، در قالب یادداشت و مقاله علمی تنظیم شده است که به نقد، تحلیل، تفسیر و ارائه دیدگاه‌ها و راهبردهای مرتبط با موضوع افول و زوال ایالات متّحده آمریکا، پرداخته است.

برآیند کار، محصول تعامل و مشارکت بین‌ دانشکده‌ای مرکز آموزش زبان دانشگاه و دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات و رسانه صدای دانشجو است که مستظهر به حمایت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق علیه السّلام و پشتیبانی دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، به مدیریت مسعود فکری است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها