تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

کرج نیازمند یک نماد است

  • 21 آبان 1399 - 8:54

کرج – رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج گفت: برای هویت‌بخشی هر چه بیشتر به ایران کوچک باید هر چه زودتر نسبت معرفی نماد این کلانشهر اقدام شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احد رسولی صبح چهارشنبه در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر کرج با اشاره به اولویت‌های کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر اظهار کرد: بازسازی کوچه‌ها و معابر خلج آباد، حصار و سرجوب به عنوان مناطقی که بافت فرسوده زیادی را در خود جای داده‌اند از برنامه‌های فعلی این کمیسیون است که امیدواریم به زودی تصویب و به مرحله اجرا برسد.

وی با اشاره به ضرورت معرفی نماد شهر کرج بیان کرد: برای هویت‌بخشی هر چه بیشتر به ایران کوچک باید هر چه زودتر نسبت معرفی نماد این کلانشهر اقدام شود.

رئیس کمیسیون شهرسازی، معماری و بافت‌های فرسوده شورای شهر کرج یادآور شد: البته در مرحله اول باید طراحی این نماد بر اساس فراخوان انجام شود و پس از بررسی طرح‌های ارسالی، بهترین گزینه با همفکری کارشناسان و مسئولان انتخاب شود.

وی متذکر شد: بعد از تصویب طرح، مرحله عقد قرارداد انجام می‌شود که امیدواریم این روند تا پایان دوره پنجم شورا عملیاتی شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها