تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

کرسی‌های بین المللی با لابی به دست می‌آید

  • 11 آبان 1399 - 10:16

کارشناس والیبال تاکید کرد: کسب کرسی‌ها با لابی انجام می‌شود و ریتا سوبوو هم با لابی رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا شد.

محمدرضا دامغانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره از دست رفتن کرسی والیبال ایران در آسیای مرکزی گفت: اساساً اطلاعاتی در رابطه با چگونگی شکل گیری پست‌ها و کرسی‌ها در آسیا ندارم هیچ توضیحی نمی‌توانم ارائه دهم که یک کرسی چطور به دست می‌آید یا از دست می‌رود اما چیزی که حائز اهمیت است این است که هر چه تعداد کرسی‌ها و پست‌هایمان در آسیا بیشتر باشد می‌توانیم اعمال نفود بیشتری داشته باشیم.

کارشناس والیبال ادامه داد: شاید مدت زمانی که داورزنی فدراسیون والیبال را ترک کرد و به وزارت ورزش رفت در این تغییرات بی تأثیر نبوده باشد. چیزی که مشخص است این است که از گذشته تا به امروز کسب کرسی‌ها با لابی انجام می‌شود یعنی خود خانم ریتا سوبوو که به عنوان رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا شناخته شد با لابی به این مقام رسید. مسائلی که قبل از اجلاس هماهنگ می‌شود.

وی تاکید کرد: کسب کرسی‌ها بسیار مهم است جدا از اینکه می‌توانیم میزبانی‌های خاص را به دست آوریم و اعمال نفوذ داشته باشیم در بحث اعزام مربیان و داوران در سطح جهانی می‌توانست تأثیرگذار باشد. احتمالاً خود داورزنی بهتر از هر کسی می‌تواند در این زمینه توضیح دهد. قطعاً از دست رفتن کرسی‌ها خوب نیست و ممکن است ضرر کنیم امیدوارم هر چه زودتر این کرسی‌ها برگردانده شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها