کرونا ۱۷ میلیارد تومان به جامعه ورزشی دماوند خسارت وارد کرده است

  • 29 مهر 1399 - 17:22

دماوند- رییس اداره ورزش و جوانان دماوند گفت: کرونا ۱۷ میلیارد تومان به جامعه ورزشی دماوند خسارت وارد کرده است .

رضا مقدم در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تبریک به مناسبت هفته ورزش و تربیت بدنی اظهار داشت: از ۲۶ مهر تا ۲۲ آبان اداره ورزش دماوند طبق سال‌های گذشته برنامه‌های فرهنگی و ورزشی را که به مناسبت این ایام در نظر گرفته اجرا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه و امسال با توجه به کرونا بسیاری از رشته‌ها محدود شده‌اند افزود: رشته‌های پر برخورد مثا شنا، کشتی، سالن‌های بدن سازی و جودو و کونگ فو و سالن‌های رزمی تحت شعاع کرونا قرار گرفته‌اند و بسیاری از مسابقات ورزشی نیز بدون تماشاچی برگزار می‌شوند و در صورتی که مسابقه‌ای برگزار می‌شود با رعایت کامل پروتکل‌ها بوده و از ازدحام جلوگیری می‌شود.

مقدم از لغو برگزاری همایش خانوادگی در دماوند خبر داد و عنوان داشت: امسال ۲۶ برنامه در هفته تربیت بدنی برگزار می‌شوند و برنامه‌هایی که شامل مسابقات دوچرخه سواری و کوهنوردی و ورزش‌هایی که در فضای باز هستند اجرا و برخی رشته‌ها نیز مثل رشته‌های مجازی مثل ماهیگیری و یوگا که انفرادی هستند برگزار می‌شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند از برگزاری رژه اتومبیل رانی و موتور سواری در سطح شهر دماوند خبر داد و عنوان داشت: این برنامه سه شنبه برگزار خواه و انشااله خواهیم داشت و حرکت نمادین را در سطح شهر داریم.

وی گفت: مسابقات رشته‌هایی مثل تنیس و دارت و ژیمناستیک و رشته‌هایی که ممنوعیت ندارد برگزار می‌شود و امیدواریم مردم هم استقبال کنند تا برنامه‌ها با کیفیت بالا و تماشاچی محدود برگزار شوند.

مقدم در خصوص وضعیت استخرها و سایر باشگاه‌های ورزشی عنوان داشت: استخرهای سرپوشیده کلاً ممنوع و تعطیل هستند و خانه کشتی و رشته‌های پر برخورد از ابتدای کرونا تعطیل شده‌اند و باشگاه‌های بدنسازی هم بیشتر ماه‌های سال تعطیل بوده‌اند و اخیراً هم تعطیلی به علت وضعیت قرمز تا ۲ آبان تمدید شده‌اند.

رئیس اداره ورزش و جوانان دماوند درباره خسارت کرونا به ورزش دماوند اظهار داشت: در این زمینه بخ ش خصوصی خسارت‌های زیادی دیده‌اند و بالای ۱۷ میلیارد تومان به اداره ورزش دماوند خسارت وارد شده است.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0