کشاورز: آماده شروع لیگ برتر فوتسال هستیم/در بلاتکلیفی به سر می بریم

  • 10 آبان 1399 - 3:56
کشاورز: آماده شروع لیگ برتر فوتسال هستیم/در بلاتکلیفی به سر می بریم


مربی تیم فوتسال راگا تهران گفت : جان انسان ها مهم تر از هر چیزی است اما لیگ باید با رعایت همه پروتکل های بهداشتی برگزار شود.


محمد کشاورز در گفت گو با خبرنگار ورزشی فارس در مورد آخرین شرایط تیم تازه لیگ برتری شده فوتسال راگا تهران اظهار داشت: مجموعه راگا کار خود را در زمان بسیار مناسبی شروع کرد و توانستیم بدنسازی و تمرینات خوبی داشته باشیم تا بازیکنان آماده شروع مسابقات لیگ برتر شوند.

وی افزود: چند بازی دوستانه انجام دادیم و خود را برای شروع مسابقات آماده کرده بودیم که متاسفانه به دلیل اوج گرفتن بیماری کرونا مسابقات به تعویق افتاده است این موضوع برای باشگاه های با برنامه‌ای مثل ما بسیار نامناسب است و ضرر های زیادی برای ما و بازیکنان دارد.

سرمربی بازیکن تیم فوتسال راگا تهران در ادامه بیان کرد: در حال حاضر نمی دانیم لیگ در چه تاریخی آغاز خواهد شد تا خود را طبق زمان بندی آماده کنیم، اکثر لیگ های ورزشی تکلیفشان مشخص شده است و فکر می کنم فوتسال نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی قابل برگزاری است و باید هرچه سریع تر تکلیف لیگ مشخص شود.

وی گفت: البته جان انسان ها از هر چیزی مهمتر است اما قطعاً ما بیشتر از هر کسی به دنبال حفظ سلامتی خود هستیم و با رعایت نکات بهداشتی در تمرینات و مسابقات حاضر خواهیم شد.

انتهای پیام/
 


خبرگزاری فارس

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0