کشاورز: بهتر بود مجیدی از قایدی و دیاباته هم استفاده می‌کرد

  • 04 مرداد 1400 - 10:14
کشاورز: بهتر بود مجیدی از قایدی و دیاباته هم استفاده می‌کرد

پیشکسوت استقلال اعتقاد دارد که این تیم بازی خوبی برابر نساجی از خودش نشان داده و تعویض‌های سرمربی این تیم مفید بوده است اما بهتر بود از برخی بازیکنان دیگر هم استفاده می‌شد.

مهدی کشاورز، پیشکسوت استقلال در گفت و گو با ایسنا، درباره پیروزی ۳ بر یک استقلال برابر نساجی مازندران اظهار کرد: بازی خوبی بود اما استقلال گل اول را بد خورد چون دروازه بان باید توپ را دفع می کرد و اجازه نمی داد گل شود اما روی هم رفته بازی خوبی از شاگردان فرهاد مجیدی شاهد بودیم. در نیمه اول بازیکنان استقلال نتوانستند حرکت زیادی انجام دهند اما در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام شد، تیم به بازی برگشت. 

او ادامه داد: تیم نساجی هم عالی بازی کرد. پنج یا شش بازیکنشان حمله می کردند و چندین بار دروازه استقلال را تهدید کردند اما دروازه‌بان این توپ ها را مهار کرد. غفوری بهترین بازیکن بود اما دیگران هم خوب بازی کردند. فقط نمی دانم چرا از یکسری بازیکنان مثل قایدی استفاده نشده بود. اگر قایدی و دیاباته بودند تیم بهتر هم بازی می کرد.

او در پایان گفت: داور در چند صحنه اشتباه سوت زد اما به طور کلی داوری خوبی شاهد بودیم و اشتباهات، تاثیرگذار نبودند. جانملکی در آخر بازی باید کارت زرد دوم می گرفت و از بازی اخراج می شد.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0