تاریخ : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ 4 ذو القعدة 1442 Sunday, 13 June , 2021

کشته شدن زن اردنی و فرزندش در تیراندازی «لاس وگاس» آمریکا

  • 15 آبان 1399 - 17:53


یک زن اردنی و فرزندش در حادثه تیراندازی در شهر لاس وگلاس ایالت نوادا آمریکا کشته شدند و وزارت خارجه اردن از تلاش خود برای پیگیری این قضیه خبر داده است.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، وزارت امور خارجه اردن روز پنجشنبه اعلام کرد که در حال پیگیری قتل یک شهروند زن اردنی و پسرش است که با خانواده‌اش در «لاس وگاس»  در ایالت «نوادا» زندگی می‌کردند و به ضرب گلوله کشته شدند.

«ضیف الله الفایز» سخنگوی رسمی وزارت خارجه اردن در بیانیه‌ای گفت: «سفارت اردن در واشنگتن در حال پیگیری حادثه تیراندازی به یک خانواده اردنی در لاس وگاس در ایالت نوادا در آمریکاست که منجر به کشته شدن یک زن اردنی و پسرش شد».

«دیانا الصایغ» و «جوزف حواتمه» دو شهروند اردنی بودند که به ضرب گلوله یک نفر که گفته می‌شود همسایه آنها و معتاد به مواد مخدر بوده است، کشته شدند.

این مسئول اردنی گفت: تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که عامل جنایت در یکی از آپارتمان‌های مجاور زندگی می‌کند و به دنبال شکایت مکرر ساکنان ساختمان از او به دلیل مصرف مواد مخدر و تصور اشتباه این قاتل درباره اینکه خانواده اردنی از او شکایت کرده است به در خانه آنها رفته و به سمت او، دو فرزند و خدمتکارشان تیراندازی کردند که به مرگ مادر، خدمه و سپس فرزند پسر او منجر شد و دخترشان هم که هفت گلوله به او اصابت کرده بود در بیمارستان به سر می‌برد و حالش وخیم اعلام شده است.

الفایز گفت که سفارت اردن در آمریکا با مسئولین محلی لاس وگاس و خانواده مقتول برای ارائه هر گونه کمک ممکن در ارتباط است.

انتهای پیام/.


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها