تاریخ : شنبه, ۱۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 27 رمضان 1442 Saturday, 8 May , 2021

کشف زمین خواری۱۰ میلیاردی در «جزیره هرمز» کشف شد

  • 21 آبان 1399 - 14:15

بندرعباس – فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری پلیس امنیت اقتصادی هرمزگان یک فقره زمین خواری به مساحت یک هزارو ۸۰ متر مربع از اراضی دولتی به مبلغ۱۰میلیارد ریال در جزیره هرمز کشف شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار غلامرضا جعفری گفت: مأموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی استان در اجرای طرح سراسری مبارزه با زمین خواری و با هدف رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی با گسترش اقدامات اطلاعاتی یک فقره تصرف اراضی ملی توسط شخصی در «جزیره هرمز» را شناسایی و پیگیری موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: مأموران با هماهنگی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس با توجه به موقعیت سوق الجیشی، گردشگری بودن منطقه و حساسیت موضوع ضمن تشکیل جلسه با نهادها و ادارات دولتی متولی نگهداری اراضی ملی متهم را به پلیس امنیت اقتصادی احضار کردند.

سردار جعفری اظهار داشت: پس از بررسی های دقیق صورت گرفته توسط کارشناسان مشخص شد فردی سود جو اقدام به تصرف غیر قانونی یک هزار و ۸۰ متر مربع از اراضی دولتی واقع در جزیره هرمز نموده که وی هیچ گونه اسناد ومدارکی دال برمالکیت ارائه ننمودکه با توجه به مستندات و مدارک جمع آوری شده به بزه انتسابی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان ارزش زمین های تصرف شده در این پرونده را ۱۰ میلیارد ریال عنوان کرده و بیان داشت: متهم با تشکیل پرونده قضائی جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها