کشف یک محموله قاچاق لاستیک در شهرستان بهار

  • 30 مهر 1399 - 17:22

همدان – فرمانده انتظامی شهرستان بهار از توقیف یک دستگاه وانت نیسان و کشف ۱۹۰ حلقه لاستیک قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری در یکی از محورهای مواصلاتی، به یک دستگاه وانت نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودر و ۱۹۰ حلقه لاستیک قاچاق و فاقد مجوز که ارزش آنها برابر نظر کارشناسان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد شده کشف و یک متهم در این خصوص به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار همچنین از کشف پنج هزار و ۵۶۰ نخ سیگار خارجی قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهار با اشراف اطلاعاتی در یکی از محورهای مواصلاتی به یک دستگاه خودروی سواری مشکوک شده و آن را متوقف کردند.

سرهنگ نوری افزود: در بازرسی از این خودرو پنج هزار و ۵۶۰ نخ سیگار خارجی قاچاق و فاقد مجوز کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار گفت: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه قاچاقچیان و افراد سود جو از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، نیروی انتظامی را در امر مبارزه جدی و قاطعانه با پدیده قاچاق یاری کنند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0