تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

کشف ۱۰۰ میلیارد ریال تبلت قاچاق در تهران

  • 25 خرداد 1400 - 15:41

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲ نفر و کشف بیش از ۱۴۰۰ دستگاه تبلت قاچاق، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی قاچاق شده را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی ولی پور گودرزی اظهار کرد: روز گذشته برابر اطلاع از انتقال تعدادی تبلت قاچاق توسط خودرو به ساختمانی در خیابان جمهوری، مأمورین این پلیس طی یک عملیات همزمان و منسجم به محل اعزام که پس از رصدهای اطلاعاتی نامحسوس، مشخص گردید محل یک ساختمان تجاری و انبار دپوی کالا است.

وی بیان داشت: در بررسی اولیه مشخص گردید مقادیری تبلت توسط یک دستگاه سواری سمند در راه پله و داخل انبار ۱۳ دپو گردیده است.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی عنوان کرد: کالاها شامل ۱۴۳۰ دستگاه تبلت با برندهای سامسونگ و… بود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصدهای اطلاعاتی پیچیده موفق شدند مالک محل وکالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی تیمی از کارآگاهان در یک عملیات پلیسی ۲ نفر را دستگیر و با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۱۰۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها