کشف ۱۰ هزار لیتر سرکه تقلبی در رباط کریم/کارگاه غیرمجاز پلمب شد

  • 01 آبان 1399 - 9:41

رباط کریم- مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم از کشف ۱۰ هزار لیتر سرکه تقلبی در روستای «وهن آباد» این شهرستان خبر داد و گفت: این کارگاه بزرگ غیرمجاز توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.

فخرالسادات امامی در گفتگو با خبرنگار مهر، از کشف ۱۰ هزار لیتر سرکه تقلبی در این شهرستان خبر داد و گفت: این کارگاه بزرگ غیرمجاز توسط کارشناسان بهداشت پلمب شد.

امامی در ادامه در خصوص تشریح جزئیات کشف و شناسایی این کارگاه بیان داشت: با تلاش کارشناسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان رباط کریم این کارگاه بزرگ غیرمجاز تولید سرکه تقلبی در روستای «وهن آباد» رباط کریم شناسایی و پلمب شد.

امامی افزود: سرکه‌های تولیدی در این واحد به صورت کاملاً غیرمجاز، بدون علامت استاندارد و غیربهداشتی تهیه شده و در آن از اسید استیک که محصولی غیرمجاز برای تولید سرکه است استفاده شده بود.

مدیر شبکه بهداشت و درمان رباط کریم در ادامه عنوان داشت: مخازن موجود در این کارگاه غیر مجاز حاوی ۴ هزار لیتر سرکه قهوه‌ای و ۶ هزار لیتر سرکه سفید و انبوهی ملزومات بسته بندی تقلبی بود.

وی از شهروندان خواست هنگام خرید حتماً از استاندارد و بهداشتی بودن محصول اطمینان حاصل کنند و همچنین در صورت اطلاع از اماکنی که به صورت غیرمجاز و غیر بهداشتی اقدام به تولید مواد خوراکی می‌کنند سریعاً مراتب را با مسئولان بهداشتی و نظارتی در میان بگذارند.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0