تاریخ : شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۰ 15 ذو الحجة 1442 Saturday, 24 July , 2021

کشف ۱۹۸ کیلوگرم تریاک در استان فارس

  • 31 خرداد 1400 - 14:07

شیراز – فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران انتظامی شهرستان‌های لامرد و فیروزآباد موفق شدند در بازرسی از سواری پژو، ۱۹۸ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار رهام بخش حبیبی بیان کرد: مأموران انتظامی شهرستان‌های “لامرد” و “فیروزآباد” با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند تعدادی قاچاقچی قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از هرمزگان به شیراز دارند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی بلافاصله مأموران انتظامی به محور “بستک-لامرد” اعزام و با انجام گشت‌های محسوس و نامحسوس یک سواری پژو ۴۰۵ حامل مواد مخدر را شناسایی و آن را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: مأموران انتظامی خودرو را به مقر انتظامی انتقال و موفق شدند در بازرسی از آن، ۱۹۸ کیلو تریاک کشف کنند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در این خصوص ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ و پارس که اسکورت محموله بودند نیز توقیف شدند، بیان کرد: در این مأموریت ۵ نفر قاچاقچی دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر برخورد قاطع و قانونی خواهد کرد و اجازه فعالیت به آنها نخواهد داد.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها