تاریخ : یکشنبه, ۳۰ خرداد , ۱۴۰۰ 11 ذو القعدة 1442 Sunday, 20 June , 2021

کشف ۲ تن مواد اولیه پلاستیک و ۹ تن چوب قاچاق در بهارستان

  • 05 آبان 1399 - 9:38

بهارستان- فرمانده انتظامی بهارستان از کشف ۲ تن مواد اولیه پلاستیک و ۹ تن چوب قاچاق طی یک ماه اخیر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ فرامرز رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص میزان کشفیات نیروی انتظامی بهارستان طی یک ماهه اخیر اظهار داشت: در یک ماه گذشته با تلاش شبانه روزی همکاران نیروی انتظامی کشفیات خوبی در سطح شهرستان انجام شده است.

رضایی افزود: میزان ۲ هزار و ۱۵۰ کیلوگرم مواد اولیه تولید پلاستیک و ۹ تن چوب قاچاق توسط همکاران نیروی انتظامی بهارستان کشف شده است.

فرمانده انتظامی بهارستان در ادامه بیان داشت: ۹۰۰ کیلوگرم تنباکو، ۴ هزار نخ سیگار قاچاق، ۴ دستگاه ماینر و ۷۹۶ فیلتر خودرو سنگین، ۵۰ عدد لامپ تزئینی، و یک دستگاه چاپ بنر از جمله کشفیاتی بود که توسط این نیرو کشف و پرونده آنها به مراجع قضائی ارسال شده است‌.

وی با اشاره به اینکه همکاران نیروی انتظامی همواره در خدمت مردم هستند و با هرگونه مورد قاچاق با قاطعیت برخورد می‌کنند گفت: از همه مردم عزیز نیز می‌خواهیم در صورت مشاهده و یا اطلاع داشتن از جنس قاچاق در اماکنت مختلف نیوری انتظامی را در جریان بگذارند تا نسبت به آن اقدامات لازم صورت پذیرد.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها