کشف ۳ تن چوب قاچاق در بهار/ یک تن گوشت قاچاق توقیف شد

  • 03 آبان 1399 - 18:18

همدان – فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف سه تن چوب جنگلی قاچاق و فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مأموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به شهرستان بهار به یک دستگاه کامیون مشکوک شده و آن را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از این کامیون سه تن چوب جنگلی قاچاق و فاقد مجوز که ارزش آن برابر نظر کارشناسان ۲۵۰ میلیون ریال ارزیابی شده کشف و یک متهم در این خصوص با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار بابیان اینکه برخورد قاطعانه پلیس با ورود انواع کالای قاچاق و غیرمجاز از جمله چوب‌های جنگلی به عنوان یکی از منابع طبیعی مهم و ثروت ملی کشور در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار دارد از کشف یک تن و ۶۶ کیلوگرم گوشت فاقد مجوز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ نوری گفت: مأموران انتظامی شهرستان بهار حین کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه خودرو مشکوک شده و آنها را برای بررسی متوقف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودروها یک تن گوشت سفید آبزیان (ماهی) و ۶۶ کیلوگرم گوشت قرمز فاقد مجوز کشف و دو متهم در این راستا با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهار با بیان اینکه ارزش این محموله توسط کارشناسان ۴۰۰ میلیون ریال برآورد شده است، گفت: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به خطر می‌اندازند به صورت قانونی برخورد می‌کند.

 

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0