کشف ۵۰ میلیارد ریال البسه قاچاق در جنوب تهران

  • 12 مرداد 1400 - 10:12

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۲ نفر و کشف بیش از ۶۵ هزار ثوب البسه قاچاق، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی قاچاق شده را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روز گذشته طی اطلاع از تخلیه و دپوی مقادیری پوشاک خارجی قاچاق توسط خودروهای سواری شوتی در جنوب تهران بزرگ، مأمورین این پلیس طی یک عملیات همزمان و منسجم پس از رصدهای اطلاعاتی نامحسوس به محل دپوی کالاهای قاچاق مراجعه که مقادیر زیادی انواع البسه قاچاق در محل موجود بود.

وی بیان داشت: در بررسی اولیه مشخص گردید محل یک باب ساختمان قدیمی مسکونی بوده که در بازرسی از محل مقادیری شلوار زنانه موجود و فاقد مشخصات و اسناد مثبته گمرکی است.

ولی پور گودرزی عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد کالاها بوسیله خودروهای سواری شوتی از جنوب کشور به تهران منتقل و با توجه به اینکه مالک کالاها در بازار تهران دارای فروشگاه بوده اقدام به فروش البسه در بازار می‌کند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان در رصدهای اطلاعاتی پیچیده موفق شدند مالک کالاها را شناسایی کنند، افزود: با هماهنگی مقام قضائی کارآگاهان در عملیات پلیسی مالک کالاها را دستگیر و با تکمیل پرونده متهم را به مرجع قضائی معرفی کردند.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده‌اند، اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0