تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

کفه ترازو به نفع پرسپولیس بود/ تاثیر غیبت «اسماعیل مطر» در الوحده

  • 26 فروردین 1400 - 17:29

روزنامه «الاتحاد» امارات با اشاره به تجربه بالای پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، اعلام کرد در دیدار با الوحده، کفه ترازوی آمار به سود نماینده ایران بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در نخستین دیدار خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا موفق شد با یک گل الوحده امارات را شکست بدهد.

روزنامه «الاتحاد» امارات در مطلبی به تحلیل این باخت پرداخت و نوشت «باوجود اینکه تن کاته سرمربی الوحده باخت به پرسپولیس را غیر منصفانه تلقی کرد اما آمار دو تیم با آنچه که سرمربی الوحده می‌گوید چندان مطابقت ندارد تا جایی که کفه ترازوی تمام جزئیات به سود پرسپولیس سنگینی می‌کند.»

این روزنامه با مقایسه بعضی از آمارهای بازی بین دو تیم، نوشت: «نتیجه تایید می‌کند که الوحده در بهترین حالتش نبوده است و اینکه عامل تجربه به حریف اجازه کسب سه امتیاز را داد؛ باوجود اینکه این پیروزی ساده به دست نیامد. در صورتی که داور مسابقه منصف بود و برخورد عمر خربین در محوطه جریمه پرسپولیس را پنالتی اعلام می‌کرد، امکان داشت الوحده با یک امتیاز از بازی خارج شود.»

در بخش دیگری از گزارش الاتحاد آمده است: «حقیقت این است که عدم حضور اسماعیل مطر در ترکیب اصلی تاثیر زیادی بر نتیجه کلی تیم داشت. مهمترین چیز این است که باخت عنابی (به پرسپولیس) چیزهای زیادی را برای تن کاته سرمربی هلندی تیم قبل از رویارویی با گوا هند آشکار کرد.»

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها