ورزش

کلانی: حل مشکل اساسنامه و برگزاری انتخابات بک گام بلند است/در دعوت از پیشکسوتان به مجلس کج سلیقگی شد


پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: متاسفانه در انتخاب میهمانان به مجلس کج سلیقگی صورت گرفته و چند چهره بزرگ و نامی از قلم افتاده اند.


حسین کلانی، در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره تایید اساسنامه فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من خیلی به فضای فوتبال کشور نزدیک نیستم و از دور مباحث را رصد می‌کنم اما وقتی شنیدم بالاخره پس از این همه تلاش فدراسیون موفق شد تایید فیفا را بگیرد خیلی خوشحال شدم.

وی افزود: مدیران خوبی  در فدراسیون حضور دارند و واقعا برای شان ملت و کشور اهمیت دارد و به قول معروف قلب شان برای کشور می‌تپد.

وی ادامه داد: من این چند ماه یکی دو بار برای دیدن آقای نبی به فدراسیون فوتبال رفتم و به خودش هم گفتم انگار از وقتی به فدراسیون برگشته چند سال پیر شده است.این یک واقعیت است که مدیریت در سطح عالی فوتبال کشور بسیار بسیار دشوار است.بهاروند سرپرست فدراسیون و اعضای هیات رییسه هم در این چند ماه فشار زیادی را متحمل شدند.امیدوارم با تصویب اساسنامه و برگزاری انتخابات شاهد رونق هرچه بیشتر فضای فوتبال کشور باشیم.وظیفه خودم می دانم بابت این گام بلند به فدراسیون فوتبال تبریک بگویم.

کلانی درباره حضور جمعی از پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال در مجلس گفت:من وقتی این خبر را شنیدم از چند جهت متعجب شدم.اول اینکه دیدم متاسفانه در انتخاب میهمانان کج سلیقگی صورت گرفته و چند چهره بزرگ و نامی از قلم افتاده اند. می‌خواهم از دوستان بپرسم چرا در انتخاب مدعوین جلسات اخیر در مجلس این رویه وجود داشته است؟ آیا قرار است فقط افرادی را دعوت کنیم که ما را قبول دارند؟

وی ادامه داد: از سوی دیگر،باید قبول کنیم  استقلال و پرسپولیس متولی دارد و به همین دلیل نماینده وزارت در جلسه شرکت نمی کند و مطمئنا   گلایه هایی وجود دارد.مطمئن باشید در عصر دهکده جهانی همه چیز در فوتبال رصد می شود و خیلی زود خبر اینگونه جلسات هم منعکس می شود و بعد دوباره باید بیاییم به عالم و آدم توضیح بدهیم.آقایان!بیرون نشستن و غر زدن کار آسانی است و مهم این است بتوانیم به فوتبال ممکلت یاری رسانیم.

کلانی افزود: من یک دوستی از نمایندگان محترم مجلس را می بینم که مرتب در همه شبکه های تلویزیونی رفت و آمد دارد.واقعا از ایشان خواهش می کنم به جای این رویه سعی در کمک به فوتبال داشته باشد.این درست نیست که ایشان را مرتب و هر روز هفته در تلویزیون تماشا کنیم و بهتر است این وقت صرف حل مشکلات و کمک اساسی به ورزش و فوتبال بدون در بوق و کرنا کردن شود.

کلانی تاکید کرد: آنچه ما می‌دانیم این است که گفتن یک ایراد در فضای آرام و پشت درهای بسته اثرات بسیار بیشتری نسبت به مصاحبه های رنگارنگ دارد. امیدوارم دوستان این موضوع را رعایت کند و برای مثال برود دنبال حل مشکل حق پخش که دهه هاست مشکلش در جهان حل شده اما باشگاههای ما هنوز درگیر آن هستند.
انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا