تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

کلنگ آغاز عملیات اجرایی موزه مرکزی اوز زده شد

  • 12 آبان 1399 - 12:08

شیراز- کلنگ موزه مرکزی اوز با حضور نماینده مجلس، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر، مدیر و اعضای موزه مردم شناسی و جمعی ازمسئولین و مردم اوز، زده شد.

مدیر موزه مردم شناسی اوز در گفت و گو با خبرنگار مهر با بیان اینکه آئین کلنگ زنی این موزه صبح دوشنبه ۱۲ آبان ماه جاری برگزار شد، گفت: با همکاری فرماندار، نماینده مجلس، شهردار، اداره کل راه و شهرسازی و نیکوکار عبدالرزاق بنار این مجموعه ساخته می‌شود.

شریف بازرگانی، افزود: نیکوکار این پروژه از اعضای انجمن خیریه اهل سنت بندرعباس می‌باشد و هزینه این پروژه ۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

در مراسم کلنگ زنی این موزه، علیپور فرماندار اوز، گفت: موزه سلایق، فرهنگ و تاریخ مردم را نشان می‌دهد و ضمن تشکر از نیکوکار پروژه از پیگیری‌های مدیر موزه مردم شناسی تشکر کرد.

حسین زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس با تشکر از خیرین، اوز را شهری فرهنگی دانست که خدمات فرهنگی آن در کشور زبانزد است و آمادگی خود را برای همکاری در ساخت این پروژه اعلام داشت.

مسعود کراماتی شهردار نیز اعلام کرد: در این مجموعه که به نام پارک مشاهیر نام گذاری شده، بخشی برای ساخت موزه اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، این موزه با زیر بنای ۷۰۰ متر مربع و در ۲ طبقه با همت عبدالرزاق بنار و موزه مردم شناشی اوز در پارک مشاهیر واقع در بولوار نبی اکرم ساخته می‌شود.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها