تاریخ : یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰ 16 ذو الحجة 1442 Sunday, 25 July , 2021

کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد

  • 29 مهر 1399 - 18:56


کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد.


زهرا شیخی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس درباره نشست امروز (سه شنبه 29 مهرماه) کمیسیون متبوعش اظهارداشت:  رئیس مرکز پژوهش‌ها در نشست صبح کمیسیون حضور یافت و درباره اولویت های تقنینی در حوزه بهداشت و درمان بحث و بررسی صورت گرفت.

وی افزود: اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در نشست امروز خود به طرح مربوط به آموزشگاه های آزاد و فنی حرفه ای به دلیل مغایرت با اصل ۷۵ قانون اساسی رای مثبت نداد.

شیخی با اشاره به گزارش میرمحمدی رئیس کمیته اقتصاد سلامت و تجهیزات پزشکی در جلسه عصر کمیسیون درباره روند واردات تجهیزات پزشکی و مشکلات تولید کنندگان، گفت:  جلسه‌ای با حضور مسئول تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، رئیس هیات امنای ارزی وزارت بهداشت و جمعی از تولید کننده‌ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی تشکیل شد و در این جلسه تولید کنندگان و وارد کنندگان به ارائه مشکلات خود پرداختند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: مقرر شد تا تولید کننده‌ها و وارد کنندگان تجهیزات پزشکی مشکلات و پیشنهاداتشان را به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه دهند تا کمیسیون برای رفع مشکلات آنها اقدامات لازم را صورت دهد.

وی با بیان اینکه کلیات طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی  در کمیسیون بهداشت و درمان تصویب شد، گفت: کمیسیون ضمن تصویب طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار آن را برای بررسی بیشتر به کمیته طرح ها و لوایح ارجاع داد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها