تاریخ : پنج شنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۰ 8 ذو القعدة 1442 Thursday, 17 June , 2021

کمبودهای هلال‌احمر در همه حوزه‌ها مرتفع شود

  • 15 آبان 1399 - 16:01

زنجان-نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: مجمع نمایندگان استان زنجان آماده حل مشکلات هلال‌احمر استان در بخش‌های مختلف است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سیدالبرز حسینی روز پنج شنبه در بازدید از جمعیت هلال‌احمر زنجان، اظهار کرد: بیش از ۱۴ هزار نفر اعم از اعضای داوطلبان، امدادگران و جوانان در راستای تحقق اهداف هلال‌احمر با این مجموعه انسان‌دوستان دوستانه فعالیت دارند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات در بخش‌های مختلف و امدادرسانی در حوادث غیرمترقبه به بخش عظیمی از هم‌وطنان از مأموریت‌های جمعیت هلال‌احمر استان زنجان محسوب می‌شود، افزود: با توجه به مأموریت و رسالتی که هلال‌احمر استان دارد، این نهاد در موقعیت‌ها و شرایط غیرمترقبه همواره کمک حال شهروندان بوده و کمک‌های انسان‌دوستانه رضایت‌بخشی را ارائه کرده است.

حسینی تاکید کرد: هلال‌احمر استان زنجان جزو مجموعه‌های خط مقدم در امدادرسانی حوادث غیرمترقبه بوده و در انجام وظایف خود منشأ اثرات مثبت و مهمی بوده است.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه روزهای خوبی از نحوه عملکرد جمعیت هلال احمر استان زنجان در اذهان مردم وجود دارد، تصریح کرد: استان زنجان همواره حوادث غیرمترقبه‌ای را تجربه کرده که مهم‌ترین آن زلزله طارم بود که هلال‌احمر با استفاده از ظرفیت و پتانسیل نیروی انسانی در خط مقدم امداد و کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان بود.

حسینی با تاکید بر اینکه هلال‌احمر استان زنجان با توجه به پتانسیل موجود و روح کمک، امدادرسانی به افراد متأثر از حوادث و مخاطرات، صبغه مهم و قابل توجهی به لحاظ آموزش، توانمندی نیروی انسانی و شیوه مدیریتی دارد، افزود: امیدواریم با رفع کمبودها در آینده، جمعیت هلال‌احمر به توانمندی بالاتری برسد.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان زنجان آماده است در جهت رفع مشکلات هلال احمر با مجموعه‌های بالادستی قدم مثبتی بردارند، اضافه کرد: نمایندگان شهروندان استان زنجان در مجلس شورای اسلامی در تلاش برای رفع مشکلات سخت‌افزاری، فضای فیزیکی، امکانات و تجهیزات، منابع مالی هستیم.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها