تاریخ : سه شنبه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۰ 9 رمضان 1442 Tuesday, 20 April , 2021

کمک های مومنانه اهالی بیله سوار در تاریخ شهرستان بی نظیر است

  • 08 اسفند 1399 - 14:59

بیله سوار – امام جمعه بیله سوار گفت: کمک‌های مومنانه شهرستان بیله سوار جز بهترین برنامه‌های اجرا شده در طول تاریخ شهرستان بیله سوار است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر بیله سوار با دعوت همگان به رعایت تقوای الهی؛ به بیان احادیث و روایاتی در خصوص زکات و کمک‌های مومنانه پرداخت و گفت: زکات فقط به پرداخت وجه پول و … نیست بلکه همه می‌توانند با استفاده از هر امکانات و توانایی‌هایی که دارند نسبت به انجام فریضه زکات اقدام کنند.

وی با تقدیر و تشکر از زحمات سپاه ناحیه بیله سوار و همه رؤسا و مسئولان دولتی و به ویژه خیرین منطقه در اجرای رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه، کمک‌های مومنانه شهرستان بیله سوار را جز بهترین برنامه‌های اجرا شده در طول تاریخ شهرستان بیله سوار دانست.

امور تربیتی شاکله نظام تعلیم و تربیت است

امام جمعه بیله سوار در بخش دیگری از سخنان خود، فرا رسیدن هشتم اسفند سالروز تأسیس نهاد مقدس امور تربیتی و آغاز هفته تربیت اسلامی را به سفیران انقلاب در مدارس تبریک گفته و از مسئولان استانی و منطقه‌ای خواست تا بیش از پیش به مقوله پرورشی و فرهنگی در مدارس بپردازند.

عزیزی بیان کرد: انقلاب ما انقلاب فرهنگی است و هر چه قدر به بحث پرورشی در مدارس توجه شود، به همان مقدار از آسیب‌های اجتماعی و برخی بزه‌های موجود در جامعه خواهد کاست.

امام جمعه بیله سوار به دیدار اخیر نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در خصوص مذاکره با آمریکا طبق سنوات گذشته بیانات منطقی و متقن ارائه نمودند و باید دولت و مجلس طبق فرمایشات معظم له عمل کنند و در داخل به وحدت کلمه برسند تا دشمن بیش از پیش دنبال زیاده خواهی نباشد.

وی از تصمیم انقلابی و به موقع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تصویب قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران تقدیر و تشکر ویژه کرد و از مسئولان دولتی خواست تا نسبت به اجرای کامل این طرح انقلابی اقدام عاجل نمایند.

امام جمعه بیله سوار با اشاره به فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید، از مسئولان امر خواست تا نسبت به کنترل و نظارت شدید بر قیمت بازار و تلاش برای عرضه نیازهای اولیه مردم در شب عید اقدام کنند و بیشتر از این ما شرمنده این مردم غیور و صبور نباشیم چرا که این مردم پشتوانه اصلی این نظام مقدس هستند.

خبرگزاری مهر

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code