تاریخ : چهارشنبه, ۲ تیر , ۱۴۰۰ 14 ذو القعدة 1442 Wednesday, 23 June , 2021

کمک ۱۰۰ هزار دلاری هلال احمر ایران به فلسطین/ ارسال ۵۰ تُن دارو وتجهیزات پزشکی

  • 28 اردیبهشت 1400 - 14:51


رئیس جمعیت هلال احمر از ارسال کمک نقدی یکصدهزار دلاری و محموله ۵۰ تنی دارویی برای مردم فلسطین خبر داد.


به گزارش خبرنگار سلامت خبرگزاری فارس، کریم همتی، رئیس جمعیت هلال احمر در شبکه خبر با اشاره به حملات رژیم صهیونیستی به مردم غزه، اظهار داشت: این حملات آسیب‌های زیادی به مراکز درمانی و مردم این مناطق زده است و توسط جمعیت هلال احمر فلسطین فراخوانی به مبلغ ۷ میلیون دلار ارائه شد و همه کشورها اجماع داشتند که به مردم فلسطین کمک شود.

وی ادامه داد: ایران نیز بر اساس وظیفه ذاتی خود به فراخوان یادشده لبیک گفت و نسبت به ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی اقدام خواهد کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر اظهار داشت: مبلغ یکصد هزار دلار فردا به حساب هلال احمر فلسطین واریز خواهیم کرد؛ضمن اینکه در روزهای آتی نیز یک محموله دارویی و تجهیزات پزشکی به وزن ۵۰ تُن به کشور فلسطین ارسال خواهد شد که البته این با همکاری فدراسیون جهانی در کشور ثالثی قرار داده خواهد شد و از آنجا به این کشور انتقال داده خواهد شد.

همتی با اشاره به فراخوان ملی برای کمک به مردم فلسطین بیان داشت: شماره حساب جمعیت هلال احمر به شماره ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره حساب ۹۹۹۹۹ بانک ملت و همه حساب‌های مردمی این جمعیت به مشاره ۹۹۹۹۹ آماده دریافت کمک‌های نقدی مردم هستند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها