تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

کناره‌گیری مدیر فنی تیم ملی تکواندو/ساعی: دو ماه است همکاری نمی‌کنم

  • 22 فروردین 1400 - 15:58

مدیر فنی تیم ملی تکواندو گفت: بیش از ۲ ماه است هیچ همکاری با تیم ملی تکواندو ندارم چرا که دیدم هیچ نیازی به من ندارند و نمی‌توانم مثمر ثمر باشم.

هادی ساعی در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام قطع همکاری با تیم ملی تکولندو به عنوان مدیر فنی، اظهار کرد: بیش از ۲ ماه است دیگر هیچ همکاری با تیم ملی تکواندو ندارم. از قبل از رقابت‌های لیگ دیگر همکاری نکردم چرا که اصلا به من نیازی نداشتند و بهتر دیدم کنار بکشم. ماجراهایی وجود داشت که دیگر نمی‌توانستم ادامه بدهم.

او افزود: هیچ اختلافی با فدراسیون تکواندو و کادر فنی تیم ملی ندارم اما وقتی دیدم نمی‌توانم مثمر ثمر باشم گفتم خداحافظ. اتفاقا این چند وقت زیاد به فدراسیون می‌روم و با پولادگر ارتباط داشته‌ام اما دیگر مدیر فنی تیم ملی نیستم و قصدی برای ادامه همکاری ندارم.

دارنده ۲ مدال طلای المپیک افزود: نزدیک المپیک است و دوست ندارم برای تیم ملی و فدراسیون حاشیه درست شود. آقای بسحاق هم از کادر فنی جدا شده است که ربطی به موضوع رفتن من ندارد. من نه بدهکار و نه طلبکار فدراسیون نیستم. خودشان گفتند بیا کمک کن و من هم رفتم تا کمک کنم اما وقتی دیدم نمی‌شود، کنار کشیدم.

انتهای پیام

خبرگزاری ایسنا

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها