کوثری: انتخاب زاکانی به عنوان شهردار، شروع پیشرفت و توسعه در تهران خواهد بود

  • 14 مرداد 1400 - 15:48


نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ان‌شاءالله شورای شهر انقلابی تهران که متشکل از افراد انقلابی و بسیار خوب است، با شهردار انقلابی تهران مکمل خوبی برای شروع پیشرفت و توسعه در تهران باشند و مردم را امیدوار کنند.نتهای پیام/

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به انتخاب علیرضا زاکانی به عنوان شهردار تهران گفت: دکتر زاکانی به لطف خداوند در هر کجا که حضور داشته، با صداقت و شور و نشاط بسیار بالایی کارهای خود را دنبال کرده و ان‌شاءالله با همین روحیه در خدمت مردم تهران خواهد بود. 

وی با اشاره به سوابق رزمندگی علیرضا زاکانی در دفاع مقدس، اظهار داشت: دکتر زاکانی در دفاع مقدس با اینکه سن و سالی نداشت و جوان بود در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشت و در هر جا خطری وجود داشت، مسئولیت می‌پذیرفت تا آنجایی که تا پایان دفاع مقدس پای کار بود و ایستاد و بعد از قطعنامه، ایشان به درس‌شان ادامه دادند. 

کوثری به خدمات علیرضا زاکانی در بسیج دانشجویی اشاره و خاطرنشان کرد: آقای زاکانی در این مسئلویت هم با همان تفکر و توانمندی جهادی و روحیه انقلابی کارها را پیش بردند به عبارتی هم کسب علم کردند و هم در مسئولیت‌شان موفق بودند و در کنار اینکه مدرک دکترای پزشکی خود را گرفته بود فعالیت سیاسی خود را متوقف نکرد. 

وی، فداکار،‌ وفادار و علاقمند به مردم را از ویژگی‌های علیرضا زاکانی عنوان و تأکید کرد: علاقه دکتر زاکانی به مردم سبب اقبال مردم در انتخابات مجالس دور هفتم، هشتم و نهم شد و ایشان نمایندگی مردم تهران را در پارلمان را برعهده داشت. 

وی تأکید کرد: زاکانی در کارهای مسئولیتی نه تنها به فکر خود نبوده بلکه همواره تلاش داشته تا کاری کند تا نخست رضای خداوند، پیشرفت انقلاب و مردم حاصل شود و با روحیه استکبارستیزی و فسادستیزی همواره منشأ اثر بوده است. 

وی گفت: ان‌شاءالله شورای شهر انقلابی تهران که متشکل از افراد انقلابی و بسیار خوب است، با شهردار انقلابی تهران مکمل خوبی برای شروع پیشرفت و توسعه در تهران باشند و مردم را امیدوار کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0