کیفیت بازی نساجی و استقلال با نتیجه همخوانی نداشت

  • 04 مرداد 1400 - 8:57

قائمشهر- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازی که تیم نساجی برابر استقلال به نمایش گذاشت، متاسفانه با نتیجه پایان مسابقه هم خوانی نداشت.

به گزارش خبرنگار مهر، ساکت الهامی یکشنبه شب و پس از شکست ۳ بر یک تیمش نساجی مازندران برابر استقلال تهران در هفته بیست‌ونهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در نشست خبری افزود: تیم نساجی دراین مسابقه ودرنیمه نخست بازی را خیلی خوب شروع کرد و به موقع به گل رسیدیم. وی ادامه داد: تا دقیقه ۳۰، بازی دست تیم نساجی بود، اما پس از آن استقلال بازی را در دست گرفت و در آخر نیمه هم به گل رسید.

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه تیمش درشروع نیمه دوم و با یک غافلگیری گل دوم را دریافت کرد، اظهارکرد، استقلال درنیمه دوم باتجربه‌تر عمل کرد و نشان داد که بدون اغراق یکی از بهترین تیم‌ها است. الهامی، برای تیم استقلال در بازی‌های پیش رو جام حذفی و جام باشگاه‌های آسیا آرزوی موفقیت کرد.

کوتاهی بابت باخت نساجی را می‌پذیرم

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین در ادامه این نشست خبری، از عملکرد شاگردانش تمجید کرد وبا بیان اینکه به بازیکنانم برای بازی جانانه‌ای که برابر تیم استقلال انجام دادند، خسته نباشید می‌گویم، تصریح کرد، البته اگر کوتاهی دراین بازی صورت گرفته، از جانب من بوده و بابت این شکست از هواداران تیم نساجی که قبل از بازی بدرقه‌مان کردند، تشکر می‌کنم و امروز شرمنده آنها شدیم.

برای باخت بهانه نمی آورم، اما درضربات آخر بی دقت بودیم

سرمربی تیم نساجی مازندران در پاسخ به این پرسش که فشردگی بازی‌ها بر روی عملکرد تیمش تاثیرداشته است، گفت، البته این فشردگی برای تیم استقلال وتیم های دیگرلیگ نیزبوده و الان اگربخواهم برای باخت تیم نساجی مقابل استقلال بهانه بی ارم، دلایل زیادی وجود دارد.

الهامی ادامه داد، نساجی برابر تیم استقلال بازی خوبی را به نمایش گذاشته و اگر درضربات آخر بهترعمل می‌کردیم، می‌توانستیم نتیجه دیگری را در پایان مسابقه شاهد باشیم. وی ادامه داد، درهرصورت به تیم استقلال برای کسب این پیروزی تبریک می گویم که با شایستگی توانست از تیم نساجی ۳ امتیاز بگیرد.

کار کردن برای تیم نساجی لذت خاصی دارد

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین دربخش پایانی این نشست درپاسخ به پرسش یکی ازخبرنگاران که ازعملکرد کادرفنی تیم نساجی تمجید کرده بود، گفت، باقی ماندن تیم نساجی در لیگ برتر حاصل تلاش یک مجموعه بزرگ شامل رسانه‌ها، هواداران، بازیکنان، مالک و مدیر باشگاه و در آخرکادر فنی و کادر پشتیبانی بوده است.

الهامی افزود: روزهای سخت و شیرینی داشتیم که خوشبختانه پایان آن خوشی بوده است، اعتقاد داردم که کارکردن درتیم نساجی و کار کردن برای این مردم وظیفه و افتخار من است. چون نساجی روی سفره این مردم است و در زندگی آن‌ها جریان دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم نساجی مازندران در چارچوب هفته بیست ونهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور یکشنبه شب در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان استقلال تهران بود ودرنهایت نتیجه این بازی را ۳ بریک به میهمان خود باخت.

شاگردان فرهاد مجیدی درتیم استقلال با این پیروزی ۵۶ امتیازی شدند ودر رده سوم جدول باقی ماند وتیم نساجی هم با قبول این شکست خانگی با ۳۲ امتیاز درمکان دوازدهم جدول رده بندی این رقابتها قرارگرفت.

خبرگزاری مهر

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0