ورزش

گتوسو: نمی‌توانیم تا این حد اشتباه داشته باشیم/ بازیکنان AZ آلکمار انگیزه بالایی داشتند

مرد اول کادر فنی تیم فوتبال ناپولی از عملکرد شاگردانش مقابل AZ آلکمار هلند در مرحله گروهی لیگ اروپا انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جنارو گتوسو در پی شکست یک بر صفر خانگی شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل AZ آلکمار هلند در هفته اول از مرحله گروهی لیگ اروپا به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» گفت: ما نباید در چنین بازی‌هایی تن به شکست بدهیم. داشتن مالکیت توپ خوب است، اما نه وقتی که بی‌حاصل باشد، چون ما در این بازی حریف را قلقلک دادیم تا اینکه بخواهیم به آنها ضربه بزنیم.

وی افزود: ما کارهای خوبی در نیمه اول انجام دادیم، اما در نیمه دوم پاس‌های قابل‌ پیش‌بینی زیادی دادیم که هرگز به مقصد نرسیدند. ما نیاز داریم که سرسخت‌تر و تشنه موفقیت باشیم و در این دیدار هم آن‌طور که باید روی توپ کنترل نداشتیم.

سرمربی ناپولی تصریح کرد: ما نمی‌توانیم تا این حد اشتباه داشته باشیم. نمی‌دانم، شاید پس از پیروزی 4 بر یک ما مقابل آتالانتا از ما تعریف و تمجید بیش از حدی شد. بازیکنان AZ آلکمار هم انگیزه بالایی داشتند، آنها چندین بازیکن خود را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشتند و همین باعث ایجاد انگیزه بیشتر در آنها شده بود.

گتوسو در پایان خاطرنشان کرد: هرگز ندیده بودم AZ آلکمار با چنین عزم راسخی دفاع کند. ما به آنها اجازه دادیم تنها یک شوت درون چهارچوب دروازه‌مان بزند که آن هم گل شد، اتفاقی که در رقابت‌های اروپایی رخ می‌دهد و باید از آن درس بگیریم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا