تاریخ : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 25 رمضان 1442 Thursday, 6 May , 2021

گرانی کالاها باعث رنج مردم شده است

  • 14 آبان 1399 - 16:04

وزیر جهاد کشاورزی گفت: متاسفانه قیمت‌ها در بازار عمده فروشی و خرده فروشی اختلاف بسیاری دارد و این موضوع باعث رنج مردم شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، کاظم خاوازی در حاشیه جلسه هماهنگی و هم افزایی ظرفیت‌های سپاه و بسیج و دستگاه‌های نظارتی و اجرایی در بحث کنترل قمیت‌ها و مبارزه با گرانفروشی‌ها، افزود: در خصوص گرانی قیمت‌ها جلسه‌ای تشکیل و تصمیمات بسیار خوبی در آن گرفته شد که یکی از این تصمیمات این بود که قرار شد بسیج در کنار وزارت جهاد کمک کند تا کالاها با قیمت‌های مناسبی به دست مردم برسد.

وزیر جهاد کشاورزی گفت: با کمک بسیج می‌توان کالاها را با قیمت‌های مناسب و به صورت منظم و آبرومند مستقیم از تولید کنندگان به دست مصرف کنندگان رساند.

وی ادامه داد: در زمینه کالاهای اساسی وضع بسیار خوبی داریم در بحث مرغ، تخم مرغ و گوشت قرمز هیچ جای نگرانی وجود ندارد و فقط باید شبکه توزیع را با کمک دستگاه‌ها اصلاح کنیم.

خاوازی یادآور شد: براساس ابلاغیه ستاد اقتصادی دولت تهیه و توزیع چند کالای اساسی و پرمصرف که یکی از ان‌ها مرغ و تخم مرغ است به وزارت جهاد واگذار شد. همچنین انجام همه مراحل مرتبط با تولید مرغ و تخم مرغ به این وزارتخانه واگذار شده است.

وی گفت: امیدواریم با تفکیک صورت گرفته و همچنین با تأمین تمام نهاده‌های بخش کشاورزی و نهاده‌های دامی هم تولید کنندگان بتوانند با خیال راحت نهاده‌ها را در انبارهای خود داشته باشند و هم مصرف کنندگان بتوانند با قیمت‌های مناسب ازکالاها استفاده کنند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها