گزارش خبرنگار اعزامی فارس از توکیو| صالحی‌امیری: کاروان ایران شروع خوش‌یمنی داشت/ برد شمشیربازان تصادفی نبود

  • 02 مرداد 1400 - 9:45


رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کاروان کشورمان شروع خوش یمنی داشته و باید کمی صبور باشیم.

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس از توکیو، سیدرضا صالحی امیری بعد از ثبت سومین پیروزی شمشیربازان ایران در روز نخست رقابتها که توسط محمد رهبری به دست آمد، عنوان کرد: باید این را بگویم که سه پیروزی که تا به این لحظه ثبت شده، تصادفی نبوده و نتیجه سالها زحمت ملی پوشان، مربیان و در راس آنها، آقای باقرزاده است. 

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: شمشیربازان ایران قدم اول را محکم برداشتند و انشالله در ادامه راه هم با همین شرایط ادامه می دهند. یکی از پدیده های کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰، تیم شمشیربازی ما خواهد بود. امیدوارم که در ادامه راه هم  ورزشکاران همین روند را  ادامه دهند.

وی به رقابت ورزشکاران ایران در روز گذشته اشاره کرد و از نازنین ملایی نام برد و افزود: دیروز هم دیدید که دختر قایقران شایسته ایران چه نتیجه خوبی ثبت کرد. آن هم در شرایطی که در ایران پیست ۲۰۰۰ متر نداریم و همیشه در پیست هزار متر تمرین کرده و در نتیجه این عملکرد شایسته تقدیر است.

رییس کمیته ملی المپیک که عازم سالن تکواندو بود، یادآور شد: امیدوارم در تکواندو و سایر رشته ها هم شاهد اتفاق های خوبی باشیم. آنچه در قایقرانی و شمشیربازی ثبت شد، حکایت از این دارد که کاروان ایران شروع خوش یمنی داشته است. فقط باید به این نکته توجه کنیم که در این روزها کمی صبور باشیم.

انتهای پیام/رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کاروان کشورمان شروع خوش یمنی داشته و باید کمی صبور باشیم.

خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0