ورزش

گزارش زنده: آلومینیوم 2 – صنعت نفت 1

دو گل زیبا در بیست دقیقه ابتدایی؛

محمود قائدرحمتی با یک کار انفرادی زیبا در ابتدای نیمه دوم گل دوم تیمش را وارد دروازه نفت آبادان کرد.

به گزارش “ورزش سه”، پیش از این مسابقه صنعت نفت میزبان که با علیرضا منصوریان سرمربی فصل گذشته اراکی‌ها به این شهر آمده با 32 امتیاز در رتبه دوازدهم قرار داد و تیم فوتبال آلومینیوم هم با 31 امتیاز رتبه یازدهم را به خود اختصاص داده است. این دیدار اگرچه از نظر جایگاه دو تیم شاید چندان اهمیتی نداشته باشد، اما رویارویی مهدی رحمتی و علیرضا منصوریان و انگیزه های این دو مربی بی شک آن را جذاب و هیجان انگیز خواهد کرد.
با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید.
شنبه 24 اردیبهشت ماه؛
آلومینیوم اراک- صنعت نفت آبادان – ساعت ۱۹:۳۰- ورزشگاه  امام خمینی(ره) اراک
ایمان کهیش،سید یعقوب حجتی،محمد هاشمی نسب،حسین زیاری، ناظر:اسماعیل صفیری

ترکیب آلومینیوم اراک

حسین پورحمیدی

وحید محمدزاده

رامتین سلیمان زاده

مصطفی احمدی

علیرضا نقی زاده ( 32 امید نوری) 

محمد علی نژاد

میثم مجیدی

محمدرضا آزادی

میلاد فخرالدینی

اسماعیل شریفات

محمود قائدرحمتی

سرمربی: مهدی رحمتی  

ترکیب صنعت نفت آبادان

فرزین گروسیان

محمد طیبی

رضا یزدان‌دوست

حسین ساکی

امید خالدی

امید حامدی‌فر

محمدحسین زواری

مهدی ممی‌زاده

حسن بیت‌سعید

عباس بوعذار ( 65 شروین بزرگ)

رضا جبیره 

سرمربی: علیرضا منصوریان

کارت زرد

امید خالدی دقیقه 7 صنعت نفت آبادان

عباس بوعذار  دقیقه 30 نفت آبادان

شرح گل: 
آلومینیوم اراک (1-0): در دقیقه 2 یک ضربه ایستگاهی متمایل به سمت راست محوطه جریمه برای آلومینیوم اعلام شد و میلاد فخرالدینی با یک ضربه فنی تماشایی توانست دروازه نفت آبادان را باز کند.

نفت آبادان ( 1-1): یک ارسال از سمت چپ خط هجومی نفت آبادان با ضربه سر محمد طیبی به رضا جبیره رسید تا این بازیکن در دقیقه 21 با ضربه‌ای آکروباتیک و به شکلی زیبا دروازه میزبان را باز کرده باشد.

آلومینیوم اراک (2-1): محمود قائدرحمتی در شروع نیمه دوم مانند نیمه اول تیمش را خیلی زود پیش انداخت. او برای به ثمر رساندن این گل پس از پشت سر گذاشتن دو بازیکن تیم میهمان با یک شوت محکم به زیر طاق دروازه گروسیان، دروازه نفت را باز کرد تا تیمش بار دیگر در این مسابقه پیش بیفتد. این گل در دقیقه 53 به ثمر رسید.

دقایق حساس:

دقیقه 10: ضربه سر میثم مجیدی پس از برخورد با تیرک دروازه با خوش شانسی نفت آبادان راهی اوت شد.

دقیقه 33: در دقیقه 33 ضربه سر رضا جبیره با دخالت به موقع وحید محمدزاده به بازی برگشت داده شد. این ضربه شروع اعتراضات نیمکت نفت آبادان بود و آنها معتقد بودند ضربه رضا جبیره به گل تبدیل شده است.

این صحنه ای است که ضربه جبیره با دخالت محمدزاده به بازی برگشت داده شد ولی واقعا تشخیص آن با کیفیت فیلمبرداری های فعلی درلیگ ایران مبهم است.

پس از این اتفاق بود که شاهد اعتراض شدید نیمکت نفت آبادان بودیم  و داور مسابقه با یک کارت زرد به قائله خاتمه داد.

شرح بازی 
در ده دقیقه ابتدایی تیم میزبان بهتر بازی کرد و توانست در دقیقه 2 گلزنی هم بکند و شاید همین شوک به تیم میهمان بود که سبب شد آلومینیوم نمایش بهتری در 10 دقیقه ابتدایی داشته باشد. با این حال از دقیقه 10/15 عملکرد تیم نفت آبادان بهتر شد و آنها علاوه بر اینکه در دقیقه 21 گل اول را به زیبایی ثبت کردند، در دقیقه 32 هم می توانستند گل دوم را به ثمر برسانند. با این حال در مسابقه ای که شاهد عملکرد بهتری از سوی تیم میهمان بودیم، در پایان نیمه اول شاهد تساوی یک بر یک بودیم.

در حاشیه:

*علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی کاپیتان های سابق استقلال به شمار می روند و جدا از وضعیت دو تیم در جدول رده بندی این مسابقه برای این دو چهره از اهمیت زیادی برخوردار است.

*گل رضا جبیره به نفت آبادان دومین گل پیاپی او در مسابقات لیگ برتر به شمار می رود.

منبع ورزش سه

دکمه بازگشت به بالا