فرهنگ

«گلستان یازدهم» به چاپ سی‌وسوم رسید

کتاب «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی‌زاده شامل خاطرات همسر شهید چیت‌سازیان توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سی‌وسوم رسید.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی‌زاده شامل خاطرات همسر شهید چیت‌سازیان، به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سی‌وسوم رسیده است.

این‌کتاب دربرگیرنده خاطرات زمان آشنایی زهرا پناهی‌روا با شهید چیت‌سازیان، عقد، ازدواج و شهادت این‌شهید است. زندگی شهید چیت‌سازیان با همسرش یکی از موضوعات جذاب از دفاع مقدس است، زیرا این کتاب دربردارنده خاطرات دوران هشت ماه زندگی مشترک زهرا پناهی روا با سردار شهید چیت سازیان است که به زندگی همسر شهید بعد از شهادت همسر نیز پرداخته و جلوه دیگر این کتاب تولد فرزند شهید در ۳۷ روز پس از شهادت وی است که نامش را علی گذاشتند. خاطرات این‌کتاب درباره

اسم کتاب پیش‌رو هم شخصیت سردار شهید چیت سازیان را معرفی می‌کند و هم با محتوای کتاب در ارتباط است. راوی کتاب برای زندگی کوتاهش با شهید چیت‌سازیان، به دزفول می‌رود و آنجا در کنار همسرش زندگی می‌کند که از نظر نویسنده کتاب، این‌زندگی یک گلستان بوده که می‌گوید: «این دو در دزفول در کوچه‌ای زندگی می کردند که اسم آن کوچه گلستان یازدهم بوده و در نهایت اسم این کتاب گلستان یازدهم انتخاب شده است.»

چاپ سی‌وسوم این‌کتاب با ۳۱۶ صفحه، شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه شده است.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا