گواردیولا: بارسلونا با کومان به جایی که می‌خواهد می‌رسد/ ال‌کلاسیکو را زنده تماشا نمی‌کنم

  • 03 آبان 1399 - 12:29

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا معتقد است که همتای هلندی‌اش می‌تواند بارسلونا را به جایگاهی که مدنظر مدیران و هواداران تیم است برساند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پپ گواردیولا می‌گوید که نسبت به آینده تیم فوتبال بارسلونا با هدایت رونالد کومان خوشبین است. گواردیولا که خود 4 سال هدایت تیم دوران بازیگری‌اش را برعهده داشت و به موفق‌ترین سرمربی در تاریخ این باشگاه تبدیل شد، درباره عملکرد کومان در بارسلونا گفت: بارسلونا ریتم بازی‌اش را به دست خواهد آورد و دوباره روی دور بردن بازی‌ها خواهد افتاد. بارسلونا به زمان نیاز دارد اما به جایی که می‌‌خواهد، خواهد رسید.

گواردیولا با اشاره به اولین ال‌کلاسیکوی فصل که عصر امروز (شنبه) در ورزشگاه نوکمپ برگزار می‌شود هم گفت: نداشتن اردوی پیش فصل مناسب در اتفاقاتی که در ابتدای این فصل برای رئال مادرید و بارسلونا رخ داده تأثیرگذار بوده است. راستی ال‌کلاسیکو چه ساعتی است؟ فکر کنم آن موقع ما در حال برگشتن به منچستر باشیم به همین دلیل من بازی را به صورت زنده تماشا نخواهم کرد. به نظر من هر دو تیم در ادامه فصل روی غلتک خواهند افتاد و به جایگاه همیشگی خود در جدول بازخواهند گشت. من مطمئنم که آنها دوباره شروع به بردن بازی‌های‌شان می‌کنند. نتیجه‌ای که در ال‌کلاسیکو رخ دهد را نمی‌توان ملاک وضعیت آنها دانست، چون در تک‌بازی‌ها هر اتفاقی ممکن است رخ دهد به خصوص در این فصل که تیم‌ها فرصت استراحت نداشته‌اند.

تیم‌های فوتبال بارسلونا و رئال مادرید از ساعت 17:30 به وقت تهران در ورزشگاه نوکمپ به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

انتهای پیام/

 

خبرگزاری تسنیم

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0