تاریخ : چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 8 شوال 1442 Wednesday, 19 May , 2021

گویا دولت بدعهدی‌های اروپا و آمریکا را فراموش کرده‌است/ مذاکره با دشمن غلط است

  • 02 آذر 1399 - 15:40


یک فعال دانشجویی گفت: گویا دولت بدعهدی‌های اروپا و آمریکا و اعمال تحریم‌ها علیه ایران بعد از برجام را فراموش کرده‌اند که مجددا از مذاکره دم می‌زنند.


علیرضا مهرابی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های داتنشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: مسؤل تمام شرایط و اوضاع نابسامان اقتصادی کشور دولت است و باید پاسخگوی این اوضاع باشد، چرا که مشکلات اقتصادی کشور و دیگر مشکلات ریشه در مدیریت داخلی و داخل کشور دارد، دولت حل مشکلات را به خارج از کشور گره زده ولی این مشکلات هیچ ربطی به خارج از کشور ندارد.

 وی افزود: دولت شرایط و فضای کشور را طوری برنامه‌ریزی کرده که مردم طالب مذاکره و در دوگانگی مقاومت یا سازش قرار بگیرند. 

مهرابی افزود: دولت معیشت و اقتصاد مردم را گروگان گرفته که توسط آن بتواند به برای مذاکره مجدد زمینه‌چینی کند و دوباره پای میز مذاکره با غرب بنشیند. 

این فعال دانشجویی همچنین گفت: دولت از تجربه برجام درس عبرت نگرفته و هنوز متوجه آن آسیب هایی که برجام به کشور زده نشده است، از جمله این آسیب ها می توان به این اشاره کرد که بعد از هفت سال نه چرخ سانتریفیوژ می‌چرخد و نه چرخ اقتصاد و اینکه کشور را معطل چند کشور غربی کرده است. 

وی تاکید کرد: دولت گویا بدعهدی های اروپا و آمریکا و اعمال تحریم‌ها علیه ایران بعد از برجام را فراموش کرده اندکه مجددا از مذاکره دم می‌زنند. بعد از گذشت ۷ سال از دولت اصلاحات هنوز مردم فراموش نکرده اند که دولت با وعده رفع تحریم بر سر کار آمد الان بعد از هفت سال این است وضع کشور و نه تنها تحریم ها برداشته نشده بلکه به گفته خود دولت تحریم ها چندین برابر نیز شده است.

 این فعال دانشجویی افزود: دولت تدبیر و امید و مورد حمایت اصلاح طلبان با کسی می‌خواهد سر میز مذاکره بنشیند، که قاتل سردار عزیز ایران یعنی حاج قاسم است که نه تنها این قاتلان جانی عذرخواهی نکرده بلکه گستاخانه تر رو به جلو حرکت کرده، و این بی تاثر از منفعل شدن دولت نیست.

وی ادامه داد: ماهیت دشمن هیچ تغییری نکرده و نخواهد کرد و نه جمهوری‌خواه دارد و دموکرات و ماهیت آمریکا همان ماهیت استکباری است که هیچ گاه تغییر نمی کند. 

وی در پایان گفت: اصل مذاکره کردن با کسی که دشمن اسلام و تفکر انقلابی است از ریشه و بنیان غلط است و این مذاکره، مذاکره با شیطان است.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها