تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

گیلانیان در حمایت از نیازمندان پیشگام هستند

  • 23 فروردین 1400 - 20:15

رشت- نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه یاری کنندگان نیازمندان محبوب خداوند هستند، گفت: مردم ولایتمدار گیلان همواره حامی محرومین و نیازمندان هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر دوشنبه در مراسم توزیع بسته‌های کمک مؤمنانه و جهیزیه با اشاره به کمک‌های نوع دوستانه مردم گیلان در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: این کمک‌ها نشانه آن است که سپاه و مردم در کنار هم همت والایی دارند و مایه امید جامعه و نسل آینده هستند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه سطح نیازمندی‌های جامعه ما بیشتر از این کمک‌ها است، افزود: این کمک‌های معیشتی و اهدای جهیزیه یک عمل خداپسندانه است که خوشبختانه در سطح جامعه انجام می‌شود و مایه شکرگذاری است.

وی با بیان اینکه امام سجاد در صلوات شعبانیه از خداوند برای انجام مواسات مدد می‌طلبد، تصریح کرد: اگر چه ویروس کرونا یک بلا است اما موجب امتحان ما نیز شده و باید از این حیث هم به آن توجه شود.

آیت‌الله فلاحتی با تاکید بر اینکه خداوند یاری کنندگان نیازمندان را دوست دارد و این افراد محبوب خداوند هستند، ادامه داد: مردم ولایتمدار گیلان همواره حامی محرومین و نیازمندان هستند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها