شهرستان ها

گیلان آماده برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ بهمن است

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری مراسم گرامیداشت یوم الله ۱۲ بهمن، گفت: مراسم محوری در گلزار شهدای رشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام مجتبی اشجری ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی بزرگداشت یوم‌الله دوازدهم بهمن مردم ایران در این روز دینداری و ولایت‌مداری خود را به نمایش گذاشتند، افزود: استقبال بی‌نظیر ملت ایران از حضرت امام خمینی (ره) لرزه بر پیکره نظام سلطه انداخت و همه خواب‌ها و خیال‌های شوم و شیطانی استکبار جهانی را نقش بر آب کرد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه امام خمینی (ره) تنها با تکیه بر قدرت الهی و بهره‌مندی از تعالیم الهی پیامبر اعظم (ص) و ائمه اطهار (ع) و مبارزه و ایستادگی مردم مسلمان ایران، انقلاب اسلامی را شکوفا ساخت، گفت: امروز شاهد گسترش انقلاب اسلامی در همه جای جهان هستیم.

حجت‌الاسلام اشجری با اشاره به اینکه ملت قدردان ایران اسلامی شکرگزار نعمت بی‌پایان انقلاب اسلامی هستند، بیان کرد: تلاش ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان تاکنون برگزاری سلامت‌محور و مردمی همه برنامه‌ها و فعالیت‌های ایام‌الله دهه فجر بوده است.

وی با اشاره به ویژه برنامه‌های بزرگداشت یوم‌الله دوازدهم بهمن در استان گیلان، گفت: مراسم استانی بزرگداشت سالروز ورود معمار کبیر انقلاب اسلامی ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی در گلزار شهدای شهر رشت برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به رژه موتورسواران از فرودگاه سردار جنگل رشت تا گلزار شهدا در صبح یوم‌الله ۱۲ بهمن اشاره کرد و افزود: رژه خودرویی، رژه شناورها، رژه روستاییان با ماشین‌آلات کشاورزی و رژه سوارکاران عشایر نیز در برخی از شهرستان‌های منتخب برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام اشجری با اشاره به نواخته‌شدن زنگ انقلاب در همه مدارس سراسر استان در صبح روز ۱۲ بهمن و لحظه ورود حضرت امام (ره)، اظهار کرد: در این روز ناقوس کلیساها و سوت قطارها و کشتی‌ها به صدا در خواهند آمد.

وی از برگزاری برنامه‌های شاد و مفرح ویژه آغازین روز دهه فجر چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و تصریح کرد: برگزاری مراسم استقبال نمادین لحظه ورود حضرت امام خمینی (ره) در فرودگاه سردار جنگل رشت از دیگر برنامه‌های بزرگداشت یوم‌الله ۱۲ بهمن خواهد بود.

خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا