تاریخ : سه شنبه, ۱ تیر , ۱۴۰۰ 13 ذو القعدة 1442 Tuesday, 22 June , 2021

یزد سرد می‌شود/ تجربه دمای زیر صفر درجه پاییزی در سبزدشت

  • 16 آبان 1399 - 12:29

یزد ـ رئیس گروه پیش بینی هواشناسی یزد از کاهش دما در تمام مناطق استان یزد از روز یکشنبه خبر داد و گفت: در مرکز استان دما بین سه تا پنج درجه کاهش می یابد.

سیدعباس میرحسینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی، هوای یزد طی امروز (جمعه) و فردا کمی ابری در برخی ساعات همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود.

وی عنوان کرد: روز یکشنبه نیز با نفوذ زبانه های پرفشار به استان، کاهش دما و گاهی افزایش سرعت باد و آسمان کمی تا نیمه ابری را شاهد خواهیم بود.

رئیس گروه پیش بینی هواشناسی یزد ادامه داد: دمای هوای یزد در حال حاضر ۲۸ درجه است که در سردترین ساعات روز به ۱۲ درجه می رسد اما در روزهای یکشنبه و دوشنبه دمای هوا در مرکز استان در گرمترین ساعات روز ۲۴ و در سردترین ساعات به هشت درجه می رسد.

وی از تجربه دمای زیر صفر در دومین ماه فصل پاییز در یزد خبر داد و گفت: دمای هوا در سبزدشت بافق در روزهای یکشنبه و دوشنبه به ۳- درجه خواهد رسید.

میرحسینی عنوان کرد: در حال حاضر، بافق گرمترین منطقه استان یزد است و دمای هوا در گرمترین ساعات روز در این منطقه به ۳۱ درجه و در سردترین ساعات به ۱۰ درجه خواهد رسید.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها