بین الملل

یورش شهرک نشینان صهیونیست به فلسطینی ها در قدس اشغالی

منابع فلسطینی خبر دادند؛

منابع فلسطینی از یورش شهرک نشینان صهیونیست به شماری از فلسطینی ها در نزدیکی مسجدالاقصی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، منابع فلسطینی شامگاه یکشنبه از یورش شهرک نشینان صهیونیست به فلسطینی‌ها در نزدیکی مسجدالاقصی خبر دادند.

منابع فلسطینی گزارش دادند که شهرک نشینان به جوانان فلسطینی یورش برده و به سمت آنها اسپری فلفل پاشیدند.

شهرک نشینان صهیونیست همچنین در اقدامی تحریک آمیز به بالا بردن پرچم رژیم صهیونیستی در مقابل حاضران مقابل باب حطه یکی از درب‌های ورودی مسجدالاقصی دست زدند.

نظامیان اشغالگر سه جوان ساکن قدس اشغالی را در جریان حضور در منطقه باب حطه را بازداشت نمودند.

تجاوزات نظامیان اشغالگر و شهرک نشینان صهیونیست به مقدسات اسلامی در قدس در سایه تلاش‌های خبیثانه برای اجرای طرح‌های یهودی سازی در مسجدالاقصی تشدید یافته است.

رژیم صهیونیستی موانع متعددی را برای رسیدن اهالی قدس و کرانه باختری به قدس اشغالی ایجاد کرده است.

علیرغم این اقدامات فلسطینی‌ها با یورش‌های شهرک نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی به هر قیمتی مقابله می‌کنند.

این در حالی است که نظامیان رژیم صهیونیستی روز یکشنبه یک شهروند فلسطینی در کرانه باختری را به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

بر اساس این گزارش، وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد: نبیل احمد سلیم غانم جوان فلسطینی ساکن قلقیلیه در کرانه باختری، در نزدیکی دروازه جلجولیه در مجاورت دیوار نژادپرستانه حائل به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسیده است.

در پی شهادت ۳ جوان فلسطینی در شهر جنین، گردان‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به رژیم صهیونیستی هشدار داد.

گردان‌های عزالدین قسام تاکید کرد که قطعاً انتقام خون این سه شهید فلسطینی را که در روز جمعه گذشته در جنین به شهادت رسیدند، خواهد گرفت.

منبع خبرگزاری مهر

دکمه بازگشت به بالا