یکی از گره‌های ترافیکی تهران گشوده می‌شود

  • ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

شهردار تهران گفت: با بهره‌برداری از پروژه تقاطع غیر همسطح شهیدان نواب و تندگویان یکی از گره های ترافیکی تهران در ساعت‌های اوج ترافیک باز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیروز حناچی شهردار تهران در مراسم آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح شهیدان نواب و تندگویان که پیش از ظهر در بوستان بانوان منطقه شانزده برگزار شد، گفت: افتتاح پروژه نجفی رستگاری و افزوده شدن بیش از یکصد دستگاه اتوبوس و مینی بوس به ناوگان حمل و نقل عمومی تهران، و همچنین آغاز به کار پروژه حاضر از جمله پروژه هایی هستند که در هفته وحدت برای حلب رضایت شهروندان تهرانی در دستور کار قرار دارند.
وی ادامه داد: پروژه تقاطع غیر همسطح شهید تندگویان در ۳ فاز اجرا می‌شود و فاز نخست، در مسیر میدان بهمن به سمت آزادگان را در فاز دوم به سمت نواب شمال از روی زیرگذر و در فاز سوم که در آینده اجرایی می‌شود از سمت نبا به میدان بهمن خواهد رسید.
حناچی اجرای این پروژه را در شرایطی که در اوج تحریم‌های ظالمانه امریکا و شرایط خاص کرونایی هستیم را کار بزرگ به عنوان کرد و گفت: اما همکارانم با امید و پشتیبانی از اعضای شورای شهر این پروژه‌ها را به نتیجه خواهند رساند.
وی اظهار داشت: با بهره‌برداری از این پروژه یکی از گره های ترافیکی تهران در ساعت‌های اوج ترافیک باز خواهد شد و در اتلاف وقت و مصرف سوخت کاهش چشمگیری نخواهند داشت.
شهردار تهران گفت: برآوردهای اولیه نشان می‌دهد حدود ۴۲ میلیارد تومان برای احداث این پروژه هزینه خواهد شد که با مدیریت سازمان مهندسی و معاونت فنی و عمرانی این کار دنبال می‌شود.
وی اظهار امیدواری کرد: به برکت این ایام مبارک که به نام رسول اکرم مزین شده که ایشان در این روزها مورد هجمه‌های ناجوانمردانه ای همه قرار گرفتند به فعالیت‌های عمرانی به نتیجه مطلوب برسد.

خبرگزاری مهر

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0