تاریخ : یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 28 رمضان 1442 Sunday, 9 May , 2021

یک تن مواد مخدر در شرق کرمان کشف شد

  • 11 آبان 1399 - 12:32

کرمان – فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف محموله یک تنی مواد مخدر در یکی از شهرستان های شرقی استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالرضا ناظری پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان از فعالیت یک باند قاچاق که قصد انتقال مواد مخدر از استان‌های شرقی به مرکز را داشت، مطلع شد که در پی آن روز گذشته با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی و هماهنگی با دستگاه قضائی و با همکاری نیروی انتظامی یکی از شهرستان‌های شرقی استان عملیات غافلگیرنه ای بر علیه این باند انجام و بیش از ۹۵۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

سردار ناظری از دستگیری سه متهم از این باند تا این لحظه خبر داد و گفت: همچنین در این عملیات یک دستگاه خودرو توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمان بیان کرد: در مجموع از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۱۲ تن مواد مخدر توسط فرماندهی انتظامی استان کرمان کشف شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۴۰ تن افزایش کشفیات داشته‌ایم.

وی این میزان افزایش کشفیات را نشان از تحرک و برخورد با قاچاقچیان در استان کرمان دانست و افزود: از مردم تشکر می‌کنم که با همکاری با نیروی انتظامی باعث رشد کشفیات و بر خورد با قاچاقچیان شده‌اند.

سردار ناظری بیان کرد: به قاچاقچیان هشدار می‌دهم که نیروی انتظامی در استان کرمان و سراسر کشور اجازه تردد و خودنمایی به آنها نمی‌دهد و کرمان مسیر امنی برای سوداگران مرگ نیست.

وی از برخورد شدید و قانونی با قاچاقچیان و بر هم زنندگان نظم و امنیت در استان کرمان خبر داد و افزود: هشدار می‌دهیم که قاچاقچیان دست از این عمل شوم برداشته و به ارتزاق حلال روی بیاروند در غیر این صورت حتماً در چنگال قانون و نیروهای پر توان انتظامی قرار می‌گیرند.

خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها