۱۰ روز و ۵ چاپ برای «مسیح اسلام»/ مسابقه غدیرانه با جایزه ۲۰ میلیون تومانی

  • 02 مرداد 1400 - 12:35


هنوز ۱۰ روز از انتشار کتاب «مسیح اسلام» نگذشته که این کتاب به چاپ پنجم رسید.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، هنوز ۱۰ روز از انتشار کتاب «مسیح اسلام» نگذشته که این کتاب به چاپ پنجم رسید.

«مسیح اسلام» دومین تجربه علی قهرمانی با انتشارات کتاب جمکران است و کتاب قبلی او با عنوان «فاطمه علی است» نیز در مدت کوتاهی به تیراژ ۲۳ هزار نسخه رسید.

حالا کتاب «مسیح اسلام»، داستان‌هایی کوتاه از فضائل امیرالمؤمنین در منابع اهل سنت در آستانه عید غدیر به چاپ رسید و در مدت ۱۰ روز، چاپ هشتم خود را پشت سرگذاشت. مطالعه و پژوهش در بیش از ۳۰۰ منبع تاریخی و حدیثی اهل سنت و نگارش کتاب در قالب داستان و با قلمی روان و جذاب در بیان فضائل مولا الموحدین علی علیه السلام از ویژگی‌های این کتاب خواندنی است.

کتابی که هر داستانش فضائلی بی بدیل از اسدالله الغالب نقل کرده و شور و شعف را مهمان دل عاشقان و محبان مولا علی علیه السلام می‌کند.

همچنین «مسابقه غدیرانه» با همکاری «مؤسسه کتاب رسان، انتشارات کتاب جمکران، خیریه زیارت و نشر جمال» در ایام غدیر برگزار شده است. در این مسابقه که با جایزه ۲۰ میلیون تومانی همراه است کتاب «مسیح اسلام» و «قهرمان غدیر» محورهای مسابقه غدیرانه هستند. علاقه مندان می توانند با خرید کتاب با ۳۰% تخفیف و دریافت کد شرکت در مسابقه، به سوالات پاسخ داده و در مسابقه بزرگ غدیرانه با جمعا ۲۰میلیون تومان جایزه، شرکت کنند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

    ثبت دیدگاه

    مجموع دیدگاهها : 0